Головна » Фільм “Гарольд і магічний олівець”: Вийшов трейлер до стрічки

Фільм “Гарольд і магічний олівець”: Вийшов трейлер до стрічки

Фільм "Гарольд і магічний олівець" (Фото: google)
Фільм “Гарольд і магічний олівець” (Фото: google)

Кінокомпанія Sony Pictures презентувала трейлер фільму “Гарольд і магічний олівець”

Кінокомпанія Sony Pictures вразила глядачів захопливим трейлером фантастичного пригодницького фільму “Гарольд і магічний олівець” від режисера Карлоса Салдани, відомого створенням хітових анімаційних фільмів “Льодовиковий період” та “Ріо”.

Рекомендації редакції: Оголений Джон Сіна вручив нагороду “Оскар-2024” за найкращі костюми

Фільм “Гарольд і магічний олівець”: Сюжет стрічки

Цей новий фільм – це захоплива пригода за мотивами світового бестселера, де головний герой, сміливий та авантюрний Гарольд, може оживити будь-яку річ, просто намалювавши її. Проте, коли він опиняється у реальному світі поза межами сторінок книги, Гарольд розуміє, що йому ще багато чого потрібно вивчити. Завдяки магічному олівцю, він здатен створити більше, ніж можна собі уявити. Але сила необмеженої уяви потрапляє в погані руки. Тепер Гарольду та його друзям знадобиться весь творчий потенціал, щоб врятувати не лише самих себе, але й цілий світ.

Офіційний трейлер

У фільмі зіграли такі відомі актори, як Захарі Лівай, Ліл Рел Говерлі, Бенджамін Боттані, Таня Рейнольдс та інші.

“Гарольд і магічний олівець” обіцяє бути захопливим поєднанням анімації та ігрових сцен, а також дивовижних спецефектів.

Згідно з прес-службою B&H film distribution, українська аудиторія матиме можливість насолодитися цим фільмом вже з 1 серпня 2024 року.

Прокрутити вгору