Головна » Фільм “Гаррі Поттер і прокляте дитя” та “Фантастичні звірі 4” – плани на “Чарівний світ”

Фільм “Гаррі Поттер і прокляте дитя” та “Фантастичні звірі 4” – плани на “Чарівний світ”

Фільм "Гаррі Поттер і прокляте дитя" та "Фантастичні звірі 4" (Фото: google)
Фільм “Гаррі Поттер і прокляте дитя” та “Фантастичні звірі 4” (Фото: google)

Шанувальники всесвіту Гаррі Поттера з нетерпінням чекають новин та оновлень улюбленої франшизи. У цій статті зібрані останні чутки і підтверджена інформація про майбутні проекти Wizarding World.

Читайте також: У мережі завірусився трейлер фільму “Гаррі Поттер і прокляте дитя” з датою виходу у 2025 році

Фільм “Гаррі Поттер і прокляте дитя”: Розробка нових проектів

Як повідомляє The Sun, у розробці екранізація популярної п’єси “Гаррі Поттер і прокляте дитя”. Ця екранізація вже давно обговорюється серед фанатів, і багато хто чекає на неї з нетерпінням.

Перезавантаження та кастинг

Інсайдер Джефф Снейдер повідомляє, що перезапуск франшизи має повернути Деніела Редкліффа (нещодавно він стверджував протилежне) та Емму Вотсон. Швидше за все, це будуть лише камео.

За словами того ж джерела, Warner Bros. Discovery планує залучити більше кольорових акторів у серіал про Гаррі Поттера, що відповідає сучасним тенденціям і запитам глядачів.

Команда та бюджет

Франческа Гардінер, відома своєю роботою над серіалом “Вбиваючи Єву”, стане шоуранером нового серіалу “Гаррі Поттер”, вважає Джефф Снейдер;

За даними THR, бюджет першого сезону шоу становитиме 125 мільйонів доларів, і очікується, що серіал може перевершити “Гру престолів” за масштабами та видовищністю.

Плани випуску

Глава Warner Bros. Discovery Девід Заслав вже підтвердив, що серіал про Гаррі Поттера триватиме 10 років. Як повідомляє The Fellowship of Fans, проект складатиметься з 10 сезонів – вони виходитимуть щорічно;

Очікується, що перший сезон перезапуску вийде у 2026 році, повідомляє The Hollywood Handle.

Крім того

На даний момент фільм «Фантастичні звірі 4» не розробляються в Warner Bros., повідомляє ScreenRant, що може розчарувати фанатів спін-оффа.

Руперт Грінт не проти повернутися до ролі Рона Візлі для можливого продовження Гаррі Поттера, про що він заявив в інтерв’ю This Morning.

Звичайно, деяку інформацію вище слід сприймати лише як чутки, поки студія не підтвердить це.

Прокрутка до верху