Головна » Фільм «Одне життя»: Вийшов український трейлер!

Фільм «Одне життя»: Вийшов український трейлер!

Фільм «Одне життя» (Фото: google)
Фільм «Одне життя» (Фото: google)

З усією кіноіндустрією світу знайома гра відомих акторів Ентоні Хопкінса та Хелени Бонем Картер не залишить байдужими жодного любителя кіно. На цей раз їх об’єднав новий фільм “Одне життя“. Режисером цієї стрічки виступив Джеймс Хоуз, відомий своєю роботою над такими серіалами, як серіали “Доктор Хто”, “Чорне дзеркало”, “Бульварні жахіття”, а також “Повільні коні”. Фільм обіцяє стати не тільки цікавим, а ще й потужним за своєю сюжетною лінією, а також вражаючими акторськими виступами.

Читайте також: Фільм “Кліпни двічі”: Режисерський дебют Зої Кравіц. Трейлер!

Фільм «Одне життя»: Сюжетна лінія стрічки

Сюжет лінія фільму “Одне життя” розповідає історію скромного і не публічного джентльмена Ніколаса Вінтона, якого запрошують на телевізійне ток-шоу. Саме там він починає розкривати всю правду про події Другої світової війни, коли намагався врятувати сотні дітей від загибелі в концтаборі. Ця історія доводить, що одне життя може змінити долі сотень людей — як у минулому, так і сьогоденні.

Трейлер

Стрічка “Одне життя” вже очікує на своїх глядачів. Відомо, що кінотеатри України почнуть кінопоказ драми “Одне життя” вже наступного місяця, тобто з 23 травня. Не пропустіть цю незабутню подію на екранах кінотеатрів і підготуйтеся до захоплюючого кінопереживання разом з такими відомими акторами, як Ентоні Хопкінсом та Хеленою Бонем Картер!

Прокрутити вгору