Головна » Цифровий реліз мультфільму “Хлопчик та чапля” отримав дату виходу

Цифровий реліз мультфільму “Хлопчик та чапля” отримав дату виходу

Цифровий реліз мультфільму "Хлопчик та чапля" (Фото: google)
Цифровий реліз мультфільму “Хлопчик та чапля” (Фото: google)

Знаменитий японський режисер-мультиплікатор Хаяо Міядзакі та його студія Ghibli продовжують радувати шанувальників у всьому світі. Після успіху в кінотеатрах по всьому світу «Хлопчик та чапля» готується до цифрового релізу цього літа.

Читайте також: Фільм «Міністерство неджентльменської війни»: Дата виходу у цифрі

Як повідомляє TheWrap, довгоочікуваний цифровий реліз анімаційного фільму запланований на 25 червня 2024 року. Тобто фільм буде доступний на всіх основних цифрових платформах майже через рік після прем’єри в кінотеатрах Японії.

Західний реліз аніме відбувся у грудні 2023 року, отримавши «Оскар» за найкращий анімаційний фільм. Касові збори за майже рік прокату перевищили позначку в 300 мільйонів доларів, що підкреслює незаперечний успіх і вплив на анімаційну індустрію.

Трейлер

Однак радість фанатів Hayao Miyazaki і Studio Ghibli не обмежиться цифровим релізом. Фізичний носій фільму «Хлопчик та чапля» з’явиться 9 липня 2024 року, пропонуючи глядачам можливість насолодитися цим шедевром у форматі 4K UHD. Це стане історичною подією, оскільки проект стане першим мультфільмом студії Ghibli, який вийде у такій високій якості.

Заснований на напівавтобіографічному фентезі Хаяо Міядзакі, сюжет фільму охоплює теми життя, смерті та творення. Хлопчик на ім’я Махіто вирушає в таємничий світ, де мертві і живі співіснують пліч-о-пліч, де смерть означає не кінець, а новий початок. Цей твір – данина дружбі та повазі до життя у всіх його проявах.

І хоча раніше повідомлялося, що «Хлопчик та чапля» стане останнім творінням Міядзакі, пізніше ця інформація була спростована, залишивши надію на нові захоплюючі проекти талановитого режисера.

Прокрутити вгору