Головна » Фільм “Забери мене на Місяць”: Вийшов трейлер фільму зі Скарлетт Йоганссон і Ченнінґом Татумом

Фільм “Забери мене на Місяць”: Вийшов трейлер фільму зі Скарлетт Йоганссон і Ченнінґом Татумом

Фільм "Забери мене на Місяць" (Фото: google)
Фільм “Забери мене на Місяць” (Фото: google)

Кінокомпанія Sony Pictures випустила перший захоплюючий трейлер нового фільму “Забери мене на Місяць” (Fly Me to the Moon). Головні ролі у цбому фільмі виконують Скарлетт Йоганссон та Ченнінґ Татум.

Фільм “Забери мене на Місяць”: Сюжет

Сюжет розгортається на фоні історичної події – посадки космічного корабля “Апполон-11” на Місяць. У момент, коли імідж NASA знаходиться під загрозою, маркетологиня Келлі Джонс починає неймовірну промо-кампанію, щоб виправити ситуацію, ускладнюючи роботу команді NASA над висадкою. Однак коли Білий Дім вирішує, що місія надто важлива для провалу. Келлі отримує завдання зняти фальшиве приземлення як запасний варіант, і починається безкомпромісна боротьба за першість.

Офіційний трейлер

У фільмі також зіграли Вуді Гаррельсон, який відомий за ролями в “Три білборди за межами Еббінга, Міссурі” та “Ілюзія обману”, та Ченнінґ Татум, відомий за фільмами “Мачо і ботан” та “Супер Майк”.

Режисером “Забери мене на Місяць” став Ґреґ Берланті, відомий як творець Arrowverse за коміксами DC для телеканалу The CW, а також за роботу над серіалами “Супермен і Лоїс”, “Ти” та “Титани”.

Згідно з повідомленням від прес-служби B&H film distribution, фільм очікується в українському прокаті 11 липня 2024 року. Тому будьте на зв’язку для отримання додаткової інформації та оновлень щодо цього захоплюючого проекту!

Прокрутити вгору