Головна » «Годзілла і Конг» вже онлайн! Фільм можна офіційно подивитись у цифрі вдома

«Годзілла і Конг» вже онлайн! Фільм можна офіційно подивитись у цифрі вдома

«Годзілла і Конг» вже онлайн

Godzilla x Kong: The New Empire виявилася однією з найуспішніших у 2024 році, і тепер вона пробилася на полиці цифрових магазинів.

Стартувавши в кінотеатрах 28 березня, новий блокбастер MonsterVerse зібрав у прокаті понад 560 мільйонів доларів у всьому світі. Після успішних результатів Warner Bros. випустила картину в цифровому форматі через півтора місяці.

«Годзілла і Конг» вже онлайн!

Фільм став доступним для цифрової покупки з вівторка, 14 травня 2024 року. Це відповідає стандартному графіку Warner Bros., який становить приблизно 45-денний розрив між кінотеатральними релізами та цифровими платформами.

«Годзілла і Конг» – величезний касовий хіт, який, судячи з усього, стане найкасовішим фільмом MonsterVerse до кінця прокату. «Конг: Острів черепа», що вийшов у 2017 році, досі утримує рекорд зі світовими касовими зборами в 568,7 мільйона доларів.

Новий фільм став прямим продовженням кросовера «Годзілла проти Конга». У фільмі Годзілла і Конг зустрічають нового сильного супротивника, перемогти якого можна тільки разом. Блокбастер зібрав зірковий акторський склад, до якого увійшли Ребекка Холл з «Престижу» та Ден Стівенс з «Абатства Даунтон». Рейчел Хаус з фільму «Тор: Рагнарек» також знялася в проекті.

«Годзілла і Конг 3» (так називається наступний проект) вже підтверджений.

Оновлені касові збори фільму “Годзілла і Конг: Нова імперія” близькі до рекорду

Прокрутити вгору