Головна » «Дружина та собака» – новий фільм Гая Річі несподівано анонсовано

«Дружина та собака» – новий фільм Гая Річі несподівано анонсовано

«Дружина та собака» - новий фільм
«Дружина та собака» – новий фільм Річі

Відомий британський режисер і сценарист Гай Річі, схоже, не збирається зупинятися на досягнутому. Нещодавно було оголошено, що в розробці знаходиться його наступний фільм, який отримав назву “Дружина і собака” (Wife and Dog) і буде присвячений британській аристократії.

Один з найяскравіших представників сучасного кінематографа Гай Річі відомий своїм унікальним стилем і харизмою в кожному своєму проекті. Раніше він пояснив, чому так часто випускає фільми, заявивши, що постійні зйомки дозволяють йому тримати себе в тонусі: «У будь-якому випадку, з моєї точки зору, знімати фільми простіше, ніж добувати вугілля в шахті. Я неймовірно люблю свою роботу».

На головні ролі в «Дружині і собаці» планується взяти зірок першої величини, що тільки посилить ажіотаж навколо цього проекту. Зйомки, згідно з анонсом, розпочнуться у жовтні 2024 року, що свідчить про швидкий старт виробництва. Прем’єру можна очікувати наприкінці 2025 року.

Річі написав сценарій у співавторстві зі своїм давнім партнером Айвеном Аткінсоном («Джентльмени», «Гнів людський») і Джоном Фрідбергом («Міністерство джентльменських справ», «Феррарі»).

Також варто відзначити, що Гай Річі в даний час активно працює над двома іншими проектами. Один з них – бойовик “У сірій зоні“, де ключові ролі грають Генрі Кавілл і Джейк Джилленхол, а другий – “Фонтан вічної молодості” за участю Джона Красінскі і Наталі Портман. Ці проекти, безсумнівно, теж викликають інтерес у глядачів, але «Дружина і собака» здається набагато цікавіше.

Фільм “Міністерство неджентльменської війни” Гая Річі: Рецензії

Прокрутити вгору