Головна » Стало відомо, коли вийде Call of Duty: Advanced Warfare 2 та Ghosts 2

Стало відомо, коли вийде Call of Duty: Advanced Warfare 2 та Ghosts 2

Call of Duty: Advanced Warfare
Call of Duty: Advanced Warfare

За словами відомих інсайдерів, у мережу злили подробиці про дві ймовірні ігри Call of Duty, заплановані на 2025-2027 роки. Незважаючи на те, що цьогорічний проект ще не був анонсований, витік дає нам деяке уявлення про те, що чекає на нас у майбутньому.

За словами інсайдера Тома Хендерсона, гра Call of Duty 2025 року стане напів-футуристичним продовженням популярної CoD: Black Ops 2. Обіцяють нові механіки, а також можливість заново зануритися в атмосферу, яку так люблять фанати серії.

Однак особливий інтерес викликає інформація від іншого відомого інформатора під ніком VISCERAL, який стверджує, що Call of Duty 2026 року розробляється студією Infinity Ward і має кодову назву Project Devilwood. Він може стати продовженням «Привидів», хоча проєкт вважається одним із найслабших за останні роки.

Але це ще не все. Інсайдер також заявляє, що у 2027 році вийде довгоочікуване продовження Advanced Warfare від Sledgehammer Games, над яким працюють під кодовою назвою Project Anvil. Схоже, серія готова повернутися до експериментів з новими ігровими механіками та концепціями.

Однак варто пам’ятати, що всі ці дані ще не підтверджені офіційно, і до них слід ставитися з деяким скептицизмом. Тим не менш, оскільки серія Call of Duty вступає в трирічний цикл розробки, що включає Infinity Ward, Treyarch і Sledgehammer Games, чутки правдоподібні.

Анонс Call of Duty 2024 очікується у червні під час презентації Xbox. Нова частина вийде наприкінці жовтня.

Call of Duty: Black Ops Gulf War можна буде грати за підпискою Game Pass – обіцяє Xbox

Прокрутити вгору