Головна » Call of Duty: Black Ops Gulf War можна буде грати за підпискою Game Pass – обіцяє Xbox

Call of Duty: Black Ops Gulf War можна буде грати за підпискою Game Pass – обіцяє Xbox

Call of Duty: Black Ops Gulf War можна буде грати за підпискою Game Pass (Фото: google)
Call of Duty: Black Ops Gulf War можна буде грати за підпискою Game Pass (Фото: google)

У сучасному ігровому світі сервіси за підпискою стали неймовірно популярними, але не всі вони настільки успішні, як прогнозувалося. У цьому контексті доля Xbox Game Pass невизначена.

Читайте також: Ремейк Silent Hill 2 вийде скоро – тепер офіційно

Стратегія цього сервісу продовжує доводити, що геймери неохоче купують ігри за повну ціну. Водночас у нещодавньому інтерв’ю Bloomberg президент Xbox Сара Бонд запевняє, що стратегія компанії щодо Xbox Game Pass залишається незмінною. Усі нові релізи від внутрішніх студій продовжуватимуть виходити за передплатою в день релізу. Це стосується і Activision Blizzard.

Люди люблять Game Pass. З цією підпискою ви отримуєте масу ігор, але, що важливіше, ви отримуєте ігри в день випуску від наших студій. Якість і різноманітність проектів з часом тільки зростає. Пізніше цього року в Game Pass з’являться ще кілька справді великих ігор.

Судячи з усього, Call of Duty: Black Ops Gulf War (так буде називатися гра, згідно з витоками) все ще буде доступна за передплатою в день релізу наприкінці жовтня 2024 року. Варто зазначити, що останнім часом з’явилися чутки про те, що Xbox розглядає можливість випуску гри за повною ціною поза підпискою.

Також є можливість збільшити вартість плану Xbox Game Pass Ultimate. Хоча Бонд прямо не коментував це питання, ці розмови свідчать про проблеми з послугами та їх прибутковістю в довгостроковій перспективі.

Прокрутити вгору