Головна » Новий трейлер мультфільму «Нікчемний я 4». Відео!

Новий трейлер мультфільму «Нікчемний я 4». Відео!

Новий трейлер мультфільму «Нікчемний я 4» (Фото: google)
Новий трейлер мультфільму «Нікчемний я 4» (Фото: google)

Починаємо новий етап в анімаційній кіноісторії з очікуваного повернення на великі екрани улюбленого всіма персонажа – Ґру з його дівчатками. Цього разу вони вирушають у захоплюючу пригоду у мультфільмі “Нікчемний я 4”, який обіцяє стати новим хітом.

Читайте також: Найочікуваніші мультфільми 2024 року: Добірка

В кінотеатрах України ця анімаційна перлина буде доступна для перегляду з 3 липня!

Студія Illumination відзначається своїми неймовірними творіннями, а “Нікчемний я” не є винятком.

Мультфільм «Нікчемний я 4»: Сюжет

У мультфільмі “Нікчемний я 4” глядачі побачать продовження захопливої історії про пригоди Ґру та його незвичайної родини. Головний герой, Ґру, із своїми дівчатками переживають радісні моменти, адже вони вітають у своєму колі нового члена сім’ї – Ґру молодшого. Однак, їхня спокійна рутину порушує поява небезпечного ворога, який ставить під загрозу їхнє щасливе життя.

В цьому фільмі глядачі побачать, як Ґру та його дівчатка відправляються на захист своєї родини та світу від небезпеки. Вони зустрінуться з різними викликами, пригодами та комічними ситуаціями під час своєї подорожі. Разом вони зійдуться в боротьбі проти зла, виявляючи справжню силу сімейних зв’язків та дружби.

Новий трейлер мультфільму «Нікчемний я 4»

У “Нікчемному я 4” глядачі чекають на гумор, емоції та захоплюючі пригоди. Це не лише мультфільм для дітей, але й захоплива історія, яка сподобається всій родині. Приготуйтеся до грандіозного протистояння, яке обіцяє розважити та захопити кожного глядача.

Прокрутити вгору