Головна » Нова гра від LEGO може вийти на серію Horizon

Нова гра від LEGO може вийти на серію Horizon

Нова гра від LEGO може вийти на серію Horizon (Фото: google)
Нова гра від LEGO може вийти на серію Horizon (Фото: google)

Кілька років тому LEGO вперше співпрацювала з Horizon Forbidden West, випустивши набір з довгошиїм, натхненний світом Guerrilla Games. Це була велика подія для шанувальників як LEGO, так і Horizon, і вона отримала багато захоплених відгуків. Тепер ходять чутки про можливу нову співпрацю між LEGO та PlayStation.

Читайте також: Джа Джа Бінкс став ситхом у новому проекті «Зоряні війни»

Нова гра від LEGO: Чи буде нова співпраця?

Інсайдер Куракасіс уважно стежить за подіями в індустрії розваг і поділився цікавою інформацією: у Sony є певний спільний проект з LEGO, пов’язаний зі «знаменитим IP» (франшизою). Не зовсім зрозуміло, чи це буде новий набір LEGO, чи співпраця піде далі і перетвориться на нову гру.

Новина про це зацікавила й іншого відомого інсайдера Тома Хендерсона. Він розповів, що є трейлер LEGO Horizon, який вже готовий до демонстрації. Це підтверджує, що за лаштунками щось кипить і зовсім скоро ми можемо побачити офіційний анонс.

Одне можна сказати точно: така колаборація приверне увагу як фанатів LEGO, так і геймерів. Можливо, анонс відбудеться під час нової презентації PlayStation, яка нібито відбудеться у травні 2024 року.

Прокрутити вгору