Головна » Кадри 2 сезону серіалу The Last of Us підтвердили дві локації

Кадри 2 сезону серіалу The Last of Us підтвердили дві локації

Кадри 2 сезону серіалу The Last of Us (Фото: google)
Кадри 2 сезону серіалу The Last of Us (Фото: google)

Зйомки другого сезону The Last of Us почалися у Ванкувері в декількох різних місцях, як видно на фотографіях, опублікованих користувачами X.

Читайте також: Найцікавіші серіали трилери з високим рейтингом на IMDb

Згідно з повідомленнями, ванкуверський Oceanic Plaza перетворюється на постапокаліптичний Сіетл The Last of Us Part II. Однією з конкретних локацій, показаних під час зйомок, є аптека Вестона. Саме тут Белла Рамзі (Еллі) була помічена верхи на коні в суботу, 11 травня.

Кадри 2 сезону серіалу The Last of Us

Також показали кадри з фургона новинної станції KMAB 13. На цій телевізійній станції Еллі та Діна полюють на Еббі Андерсон у Сіетлі. KMAB 13 використовувався Фронтом визволення Вашингтона (WLF) як форпост. І ця новинна станція також повинна з’явитися в серії. У грі Фронт визволення Вашингтона був атакований на станції серафітами, які вбили там членів WLF, включаючи Лію, чиї речі Еллі обшукує, намагаючись знайти інформацію про місцезнаходження Еббі.

Конкретної дати прем’єри 2 сезону серіалу The Last of Us наразі поки що немає. Проте як вказує інсайдер, є інформація, що реліз відбудеться або в березні, або у квітні 2025 року. Що стосується офіційних подробиць, то HBO якраз говорить про реліз 2025 року.

Прокрутити вгору