Головна » Том Харді повернеться у фільмі «Божевільний Макс: Пустка», реліз якого під питанням

Том Харді повернеться у фільмі «Божевільний Макс: Пустка», реліз якого під питанням

Том Харді повернеться у фільмі «Божевільний Макс: Пустка» (Фото: google)
Том Харді повернеться у фільмі «Божевільний Макс: Пустка» (Фото: google)

Франшиза «Шалений Макс» не перестає дивувати та зачаровувати глядачів своїм постапокаліптичним світом та незвичайними персонажами. Після успіху «Дороги люті» шанувальники з нетерпінням чекають нових пригод у цьому невблаганному світі. Їхні очікування незабаром можуть виправдатися з виходом приквела під назвою «Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса».

Після картини з Анею Тейлор-Джой готується ще одна передісторія, якою поділився режисер франшизи, легендарний Джордж Міллер. Він розповів TIME, що наступний фільм називатиметься “Божевільний Макс: Пустка“. Режисер хоче, щоб Том Харді перевтілився в образ божевільного героя Макса Рокатанського. Проте на даний момент актор не може гарантувати свою участь.

Одним із ключових аспектів нового проекту є часові рамки. Вже відомо, що події Пустки розгорнуться за рік до подій Fury Road. Це також означає, що немає сенсу брати молодшого актора на роль Макса замість Харді.


Кадр з фільму “Божевільний Макс: Дорога люті”

Очевидно, що фільм буде сповнений екшену та динамічних сцен, характерних для всієї франшизи «Божевільний Макс». Однак Міллер також обіцяє розкрити нові аспекти світу Пустки та дати глядачам більше інформації про її походження та закони.

Сценарій вже готовий до роботи, що свідчить про те, що проект готовий до початку зйомок. Однак остаточне рішення про запуск виробництва буде прийнято після виходу фільму “Фуріоза”, від касових зборів якого залежить доля ще одного приквела.

«Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса» вийде в кінотеатрах 24 травня 2025 року.

Прокрутити вгору