Головна » Перший трейлер фільму “Аватар 3” вийде не скоро

Перший трейлер фільму “Аватар 3” вийде не скоро

Перший трейлер фільму "Аватар 3" (Фото: google)
Перший трейлер фільму “Аватар 3” (Фото: google)

Дата виходу першого трейлера блокбастера «Аватар 3» може не виправдати очікувань деяких глядачів.

Читайте також: Кемерон розповів сюжет фільму «Аватар 3»

Запланований на дебют наприкінці грудня 2025 року, «Аватар 3» продовжує події фільму «Аватар: Шлях води» 2022 року, представляючи новий вогняний біом і описану «антагоністичну» націю вогню На’ві.

Хоча режисер Джеймс Кемерон почав знімати «Аватар 2» і «Аватар 3» одночасно, ми ще не отримали повного уявлення про триквел. Нещодавно з’явилася інформація про вихід трейлера у серпні.

Перший трейлер фільму “Аватар 3”: Дата виходу


Кадр з фільму «Аватар: Шлях води»

Згідно з повідомленням Kelutral, чутки про те, що дебютний трейлер «Аватара 3» і назва фільму будуть розкриті на виставці D23 у серпні, є чистими припущеннями.

На додаток до цього звіту, всі дані вказують на пізніший випуск відео. Справа в тому, що перші трейлери попередніх фільмів «Аватар» вийшли в рік їх кінотеатрального релізу.

Наприклад, Джеймс Кемерон не розкривав назву “Аватара 2” і не показував жодних кадрів до CinemaCon у квітні 2022 року. Сиквел вийшов у грудні, тобто перший образ представили за вісім місяців до прем’єри.

Оскільки «Аватар 3» вийде 19 грудня 2025 року, перший трейлер можна буде очікувати наступної весни. Швидше за все, ролик покажуть на квітневому заході CinemaCon тільки для відвідувачів, а в травні 2025 року його викладуть в мережу.

“Аватар 3” вийде в кінотеатрах 19 грудня 2025 року.

Прокрутити вгору