Головна » Головний сенс нового мультфільму “Людина-павук” розкрив режисер

Головний сенс нового мультфільму “Людина-павук” розкрив режисер

Головний сенс нового мультфільму "Людина-павук" розкрив режисер (Фото: google)
Головний сенс нового мультфільму “Людина-павук” розкрив режисер (Фото: google)

Шанувальники Людини-павука нещодавно отримали в свої руки короткометражний фільм «Павук всередині: Історія через всесвіт» на YouTube.

Читайте також: Найкращі фільми в історії кінопремії Оскар

З нагоди прем’єри проєкту ComicBook зустрівся з режисером Джарреллом Дамп’єром, щоб обговорити психічне здоров’я та Майлза Моралеса. Найбільшою метою директора було допомогти налагодити діалог між учнями та іншими людьми щодо різних складних аспектів їхнього життя. Майлз став супергероєм, але у нього є обов’язки, крім поневірянь по Нью-Йорку.

Ключовим моментом мультфільму є момент, коли Майлз приходить до батька за порадою, коли той відчуває себе пригніченим. Для глядачів тіні і присутність павуків створюють загрозливу ауру, яка переслідує юного героя. Дампір вважає, що цей момент, коли ви повідомляєте комусь про свою ситуацію чи проблему, має вирішальне значення.

Головний сенс нового мультфільму “Людина-павук:

Я вважаю, що найголовніше – це зробити перший крок. Однією з крутих речей, які я включив у фільм, був момент, коли він [герой] і Джефферсон [Девіс] мали розмову. Я не хотів, щоб хтось у залі подумав: «Він збирається сказати йому, що він Людина-павук?». Він відкрито говорить про те, що у нього на думці. Але він вибірковий. І він з чогось починає.

Ідея полягає в тому, щоб просто почати розмову. Вам не потрібно розкривати свою найбільшу, найглибшу, найтемнішу таємницю. Можна дочекатися слушного моменту. Просто прогуляйтеся і подихайте повітрям. Заручіться підтримкою та повідомте комусь, що вам важко. Саме ці маленькі, крихітні моменти мають велике значення.

Офіційний трейлер

Прем’єра фільму «Людина-павук: За межами всесвіту» мала відбутися 29 березня 2024 року, але триквел перенесли на невизначений термін. Зараз реліз очікується лише у 2025 році.

Прокрутити вгору