Головна » Зірка “Надприродного” Дженсен Еклз у ролі Бетмена в перезапуску DC

Зірка “Надприродного” Дженсен Еклз у ролі Бетмена в перезапуску DC

Зірка "Надприродного" Дженсен Еклз у ролі Бетмена в перезапуску DC (Фото: google)
Зірка “Надприродного” Дженсен Еклз у ролі Бетмена в перезапуску DC (Фото: google)

Новий фан-арт всесвіту DC представляє Дженсена Еклза як ідеального Бетмена для «Хоробрих і сміливих». Робота над кінематографічним всесвітом DC Пітера Сафрана та Джеймса Ганна триває, оскільки Warner Bros. Discovery починається заново.

Читайте також: Читайте нашу рецензію на серіал “Володарі повітря” від Apple. Це новий серіал Спілберга про військових льотчиків часів другої світової війни.

Наразі новий фільм про Супермена з Девідом Коренсвером у головній ролі є першим фільмом всесвіту DC у виробництві, ще кілька проєктів перебувають на різних стадіях розробки. З появою нової Людини зі сталі в перезавантаженому всесвіті DC також буде свіжий погляд на Темного лицаря.

Оскільки шанувальники DC регулярно підказують, хто повинен стати наступним актором, який одягне плащ, популярний цифровий художник Spdrmnkyxxiii поділився своїми думками про те, як може виглядати Еклз як знаменитий герой. Зірку серіалу “Надприродне” показали у двох роботах:

Минуло більше року з тих пір, як Ганн і Сафран оголосили свій список майбутніх фільмів і серіалів у всесвіті DC. При цьому жоден актор поки не веде переговори на роль Бетмена. При цьому фільм “Хоробрі і відважні” нещодавно втратив свого режисера.

Наразі проєкт також не має сценарію, що Ганн неодноразово підтверджував у соціальних мережах. За його словами, кастинг розпочнеться лише після завершення історії.

Прокрутити вгору