Головна » Готується ремейк Horizon Zero Dawn: Витік з PS Plus

Готується ремейк Horizon Zero Dawn: Витік з PS Plus

Готується ремейк Horizon Zero Dawn
Готується ремейк Horizon Zero Dawn

Нова дія від PlayStation додала правдоподібності попереднім чуткам про те, що рімейк Horizon Zero Dawn знаходиться в розробці.

Ще у 2022 році вперше повідомлялося, що Horizon Zero Dawn оновлять для PlayStation 5. Свого часу ці чутки збентежили деяких геймерів, насамперед тому, що оригінальна гра вийшла не так давно (у 2017 році) і вже добре працювала на PS5. Однак нещодавнє рішення компанії цілком може свідчити про те, що нова версія не за горами.

Було оголошено, що Horizon Zero Dawn покине каталог ігор PlayStation Plus цього місяця, 21 травня. Тобто скоро гра буде недоступна передплатникам PS Plus Extra або Premium. З місяця в місяць Sony прибирає з каталогу різні ігри, тому не дивно, що в травні це повториться. Однак дивним є те, що Horizon Zero Dawn є внутрішньою грою для PlayStation, а це означає, що видавець може зберігати її в підписці стільки, скільки забажає.

Після того, як ця новина з’явилася, з’явилися припущення, що це чіткий натяк від Sony на те, що незабаром буде представлено ремейк Horizon Zero Dawn. Очевидно, було б дивно намагатися продати ремейк першого Horizon, якщо він вже був доступний за підпискою PS Plus. В результаті, видалення проекту з сервісу підвищує ймовірність того, що власники консолей придбають оновлену версію. Це трохи розчаровує бізнес-хід, якщо це правда, але він також має сенс для PlayStation.

Якщо незабаром буде оголошено про ремейк Horizon Zero Dawn, є ймовірність, що це може статися до кінця цього місяця. Останні чутки свідчать про те, що нова трансляція PlayStation Showcase відбудеться у травні 2024 року.

Відомі всі безкоштовні ігри PS Plus за травень 2024 року

Прокрутити вгору