Головна » Бен Аффлек у Marvel? Актор веде переговори зі студією

Бен Аффлек у Marvel? Актор веде переговори зі студією

Бен Аффлек у Marvel?

Нещодавні повідомлення інсайдера Деніела Ріхтмана привернули увагу шанувальників всесвіту Marvel щодо можливої участі Бена Аффлека у майбутніх проєктах студії.

Згідно з його останньою заявою, актор зараз веде переговори з Marvel Studios, проте до ролі Шибайголови він не повертається (на це вказували минулого року). Натомість розмови йдуть про іншу роль, про яку поки що немає інформації.

Незважаючи на те, що його грає Метт Мердок, Бен Аффлек більш відомий за екранізаціями коміксів DC. Він зіграв Бетмена у фільмі «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» та «Ліга справедливості» режисера Зака Снайдера. Однак його участь у кінематографічному всесвіті DC підійшла до кінематографічного завершення, і, схоже, він готовий поповнити ряди Marvel.

Поки що немає підтвердженої інформації про конкретну роль, яку міг би зіграти Бен Аффлек у франшизі Marvel Studios, що залишає широке поле для спекуляцій та здогадок. Багато шанувальників висловлюють надію, що акторові дістанеться ключова роль в майбутніх фільмах, однак, схоже, що це буде лише камео. Раніше Аффлек заявляв, що зараз його не особливо цікавлять великі блокбастери.

Варто зазначити, що переговори з актором можуть бути складним процесом, а деталі його участі в проектах MCU можуть залишатися конфіденційними до офіційного оголошення. Незалежно від результату переговорів, цікавим є той факт, що участь Аффлека в кінематографічному всесвіті Marvel обговорюється.

Том Хіддлстон розкрив дивовижні подробиці про перший контракт з Marvel

Прокрутити вгору