Головна » GTA 6 – підтверджено дату виходу у 2025 році

GTA 6 – підтверджено дату виходу у 2025 році

GTA 6 - підтверджено дату виходу
GTA 6 – підтверджено дату виходу

Незважаючи на чутки, що циркулюють в останні пару місяців, і припущення про те, що довгоочікувана Grand Theft Auto VI буде перенесена на 2026 рік, Take-Two Interactive вирішила поставити крапку в цьому питанні.

GTA 6 – підтверджено дату виходу, подробиці

Нещодавній звіт про прибутки Take-Two Interactive Software за четвертий квартал і 2024 фінансовий рік вказує на те, що гра Rockstar вийде наприкінці 2025 року. Це означає, що очікуване вікно релізу – з 1 вересня по 30 листопада. Про це повідомляє видання IGN.

Згідно з останнім звітом про прибутки, Take-Two очікує різкого збільшення виручки в наступному фінансовому році. Зростання та очікування пов’язані з майбутньою грою Rockstar Games:

Наш прогноз відображає звуження вікна випуску Grand Theft Auto VI, раніше встановленого Rockstar Games з 2025 року до осені 2025 року. Ми впевнені, що Rockstar Games забезпечить неперевершену розвагу, і наші очікування щодо комерційного впливу гри продовжують зростати.

Також стало відомо, що продажі Grand Theft Auto V досягли 200 мільйонів екземплярів. До речі, Red Dead Redemption 2 вже налічує 64 мільйони копій.

Реліз GTA 6 спочатку відбудеться лише на PlayStation 5 та Xbox Series X/S. Пізніше гра вийде на ПК.

Сюжетна тривалість GTA 6 буде коротшою, ніж у Red Dead Redemption 2

Прокрутка до верху