Головна » Сюжетна тривалість GTA 6 буде коротшою, ніж у Red Dead Redemption 2

Сюжетна тривалість GTA 6 буде коротшою, ніж у Red Dead Redemption 2

Сюжетна тривалість GTA 6 буде коротшою (Фото: google)
Сюжетна тривалість GTA 6 буде коротшою (Фото: google)

Згідно з новими чутками, сюжетна тривалість GTA 6 буде коротшим, ніж Red Dead Redemption 2. Якщо ви ще не грали в RDR2, останню гру від студії Rockstar Games, ви знаєте, що на її проходження піде мінімум 50 годин. Це тільки в тому випадку, якщо ви проігноруєте побічний вміст.

Читайте також: Нова гра Tomb Raider перенесе в Індію з відкритим світом

RDR2 значно довший, ніж в інших іграх. Наприклад, на проходження основної сюжетної кампанії GTA 5 йде приблизно 32 години. Тим часом, перша Red Dead Redemption займе у вас всього 18 годин. У зв’язку з цим, мабуть, не дивно, що GTA 6 може бути коротшою в цьому плані порівняно з RDR2.

Чутки походять від LegacyKillaHD, YouTube-блогера з понад 700 тисячами підписників, який час від часу надає інсайдерську інформацію про Rockstar Games. На жаль, ютубер не вдається в подробиці про те, наскільки коротшою буде гра порівняно з GTA 6. Він може бути на пару годин коротшим або відповідати GTA 5. Проте, можна з упевненістю припустити, що вона не буде коротшою за GTA 5.

Важливо пам’ятати, що ці цифри базуються на основній історії кожної гри. Якщо врахувати додатковий контент, то Red Dead Redemption 2 більше схожа на 100-годинну гру. Тим часом, з урахуванням побічного наповнення, GTA 5 триває близько 50 годин.

Також важливо пам’ятати, що це лише чутки від джерела, яке в минулому було не зовсім правим. Звичайно, Rockstar Games не коментуватиме цю інформацію найближчим часом.

Grand Theft Auto VI вийде у 2025 році на PlayStation 5 та Xbox Series S/X.

Прокрутити вгору