Головна » Новий трилер “Плоть богів” з Крістен Стюарт і Оскаром Айзеком у головних ролях

Новий трилер “Плоть богів” з Крістен Стюарт і Оскаром Айзеком у головних ролях

Новий трилер "Плоть богів" з Крістен Стюарт і Оскаром Айзеком у головних ролях (Фото: google)
Новий трилер “Плоть богів” з Крістен Стюарт і Оскаром Айзеком у головних ролях (Фото: google)

За даними The Hollywood Reporter, у вампірському трилері під назвою “Плоть Богів” головні ролі виконають актори Крістен Стюарт і Оскар Айзек.

Читайте також: Фільм “Любов брехня та кровопролиття”: Кінематографічний шедевр з Крістен Стюарт

Режисер та знімальна група

Режисером цього фільму виступить Панос Косматос, відомий своїм культовим психоделічним арт-горором “Менді”, де головну роль виконав Ніколас Кейдж. Косматос знову обирає 1980-ті роки для своєї атмосфери, як і у “Менді”.

Новий трилер “Плоть богів”: Сюжет

У “Плоті Богів” Крістен Стюарт і Оскар Айзек зобразять подружжя, яке живе в Лос-Анджелесі 1980-х років. Події в цьому трилері обертаються навколо їх знайомства з таємничим вампірським культом. Занурені в естетику насилля і гедонізму, герої стикаються з небезпекою і навіть втратою самих себе.

Сценарій

Сценарій написав Ендрю Кевін Вокер, якому належить також легендарний детективний неонуарний трилер “Сім”. Очікується, що його робота принесе в “Плоть Богів” глибину і напругу, яку він вже успішно демонстрував у своїх попередніх роботах.

Продакшн

За продакшн відповідає Адам МакКей, який має за плечима успішну роботу над фільмом “Не дивіться вгору”. Він гарантує, що “Плоть Богів” отримає не лише якісний зйомки, а й уважне виконання кожного деталю продакшну.

Дата виходу фільму поки невідома, але вже зараз цей проект викликає багато інтересу в кінематографічній громадськості. “Плоть Богів” обіцяє бути захоплюючим вампірським трилером з глибокими психологічними моментами та захоплюючим сюжетом.

Прокрутити вгору