Головна » Драма “Смерть Робін Гуда”: Новий проект Хью Джекмана

Драма “Смерть Робін Гуда”: Новий проект Хью Джекмана

Драма "Смерть Робін Гуда": Новий проект Хью Джекмана (Фото: google)
Драма “Смерть Робін Гуда”: Новий проект Хью Джекмана (Фото: google)

За повідомленням від Deadline, актор, який незабаром знову з’явиться перед глядачами у ролі мутанта Росомахи у чорнокомедійному супергеройському екшні “Дедпул і Росомаха“, очолить постапокаліптичну драму “Смерть Робін Гуда”.

Рекомендації редакції: Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

Драма “Смерть Робін Гуда”: Сюжет

У цьому фільмі Хью Джекман утілить образ легендарного розбійника, Робін Гуда, який колись обкрадав поганців-багатіїв і роздавав гроші біднякам. Проте тепер він застарів та опиняється в самісінькому серці подій. Після важкого поранення Робін Гуд опиняється в домі загадкової жінки, котра намагається його вилікувати. Ця жінка стає свідком і слухачем його захоплюючих історій з минулого.

Акторський склад

Драма "Смерть Робін Гуда": Акторський склад (Фото: google)
Акторський склад (Фото: google)

Роль загадкової жінки довірена Джоді Комер, відомій за участю у фільмах “Остання дуель” та “Персонаж”. Її талант та емоційна глибина додасть новий вимір персонажу та відносинам з Робін Гудом.

Режисер і сценарист

Проєкт буде керувати Майкл Сарноскі, який має за плечима досвід у кінематографії, працюючи над фільмами “Свиня” та “Тихе місце: День перший”. Він відомий своїм вмінням створювати напружені сцени та відтінені характери.

Зйомки і реліз

Інформація про дату релізу наразі відсутня, але планується, що зйомки розпочнуться незабаром. Це створить можливість для акторів і знімальної групи втілити у життя цю цікаву історію.

Драма “Смерть Робін Гуда” обіцяє бути цікавим та емоційно заворожуючим фільмом, що розкриє нові аспекти легенди про цього видатного героя. З участю талановитих акторів та керівництвом досвідченого режисера цей проєкт має всі шанси стати запам’ятованим та цікавим для шанувальників кіно.

Прокрутити вгору