Головна » Фільм “Міністерство неджентльменської війни” вийшло в “цифру”

Фільм “Міністерство неджентльменської війни” вийшло в “цифру”

Фільм “Міністерство неджентльменської війни” вийшло в "цифру" (Фото: google)
Фільм “Міністерство неджентльменської війни” вийшло в “цифру” (Фото: google)

Довгоочікуваний фільм “Міністерство неджентльменської війни” Гая Річі дістався до полиць цифрових магазинів.

Читайте також: Серіал «Джентльмени»: Рецензія

Судячи з відгуків критиків і глядачів, нова робота режисера радує своєю дією і персонажами, тому якщо подивитися її в кінотеатрах не вдалося, то тепер можна зробити це і вдома. Фільм доступний для онлайн-перегляду з 10 травня 2024 року, тобто через три тижні після виходу на великі екрани.

Картину можна орендувати за $20 на пару днів або купити за $25 на різних сервісах, таких як Amazon Prime Video, iTunes і Google Play. У передплатах поки що немає «Міністерство неджентльменської війни».

Це чудова новина для тих, хто не зміг подивитися новий бойовик Гая Річі в кінотеатрі. Цифровий реліз дозволяє насолоджуватися фільмом у будь-який зручний час, не виходячи з дому.

У всьому світі «Міністерство неджентльменської війни» зібрало лише $20 млн при бюджеті $60 млн. На думку експертів, це все одно не провал, оскільки проект спочатку був розрахований на стрімінг.

Сюжет стрічки “Міністерство неджентльменської війни” заснований на реальних подіях часів Другої світової війни. У центрі уваги – секретний загін на чолі з прем’єр-міністром Вінстоном Черчиллем та Яном Флемінгом. Команда використовує досить радикальні та жорстокі методи для досягнення своїх цілей.

Прокрутити вгору