Головна » Гучний вихід Джона Сіна: Disney був проти перформанса

Гучний вихід Джона Сіна: Disney був проти перформанса

Гучний вихід Джона Сіна (Фото: google)
Гучний вихід Джона Сіна (Фото: google)

Премія “Оскар-2024” стала свідком гучної події – виступ актора Джона Сіни, який вийшов на сцену, прикривши інтимні місця конвертом. Хоча насправді актор був одягнутий у білизну, керівництво компанії Walt Disney, яка володіє каналом ABC, виступило проти цього виступу. Про це повідомляє видання Variety.

Сіна, 46-річний актор, викликав справжнє здивування, вийшовши на сцену, прикривши своє тіло конвертом, щоб оголосити лауреатів у категорії “Найкращий дизайн костюмів”. Незважаючи на те, що насправді він був одягнутий, керівництво Disney виступило проти подібної ініціативи. Хоча сам Сіна спершу сумнівався, чи варто підтримувати цей виступ, він все ж згодився під впливом ведучих.

Ведучий церемонії, Джиммі Кіммел, розповів, що керівництво ABC було в шоці, коли дізналося про планований виступ.

“Були зустрічі та наради, електронні листи та телефонні дзвінки. Хтось навіть плакав. А коли вони зрозуміли, що ми не збираємося приймати відмову, почалося бурхливе обговорення конверта”, — розповів Кіммел.

Після тривалих перемовин з керівництвом компанії Disney, вдалося домовитися про дозвіл на використання конверта, проте були певні умови, що на ньому не буде ніяких виїмок або тріщин.

Цей перформанс був присвячений витівці фотографа та активіста ЛГБТ-руху Роберта Опеля, який 50 років тому оголений вибіг на сцену під час прямої трансляції премії Оскар у 1974 року.

Прокрутка до верху