Головна » Хлопаки: Ентоні Старр розчарувався в “Хоумлендері”

Хлопаки: Ентоні Старр розчарувався в “Хоумлендері”

Хлопаки: Ентоні Старр розчарувався в "Хоумлендері" (Фото: google)
Хлопаки: Ентоні Старр розчарувався в “Хоумлендері” (Фото: google)

Ентоні Старр, актор, який здобув світову популярність завдяки ролі Хоумлендера в серіалі «Хлопаки», часто стикається з незвичайною проблемою у своєму повсякденному житті.

Читайте також: 4 серію 4 сезону серіалу “Хлопаки” могли випадково розкрити. Спойлер

Незважаючи на численні похвали за свою майстерність, Старр відчуває певне розчарування через те, що деякі глядачі приймають його в реальному житті за того ж персонажа, яким він з’являється на екрані. В інтерв’ю Rolling Stone Ентоні жартівливо прокоментував цю ситуацію:

Люди дивуються і кажуть: «Боже мій, ти не такий, як він». І я така: «Так, він психопатичний нарцис». Тому так, дякую.

Цей коментар не тільки підкреслює контраст між актором і його екранним образом, але і показує, наскільки глибоко яскравий образ Хоумлендера врізається в свідомість глядачів. Створення такого складного і багатогранного персонажа вимагає величезного таланту і зусиль. Старр блискуче впорався з цим завданням.

Хоумлендер втілює в собі всі найгірші риси, які можуть бути притаманні суперу: він безпринципний, егоїстичний і готовий на все заради власної вигоди. Це робить його не тільки харизматичним, але і лякаючим, що, в свою чергу, викликає сильні емоції у глядачів.

Зараз виходить четвертий сезон Хлопаків – нові епізоди з’являються по четвергах на Amazon Prime Video. Вже підтверджено, що шоу закінчиться на п’ятому сезоні.

Прокрутка до верху