Головна » Усі спойлери 2 сезону серіалу “Дім Дракона”: Чим закінчиться сезон та важливі смерті

Усі спойлери 2 сезону серіалу “Дім Дракона”: Чим закінчиться сезон та важливі смерті

Усі спойлери 2 сезону серіалу "Дім Дракона" (Фото: google)
Усі спойлери 2 сезону серіалу “Дім Дракона” (Фото: google)

Дивлячись на роман Джорджа Р. Р. Мартіна «Вогонь і кров», чого очікувати шанувальникам від решти другого сезону «Дому Дракона»?

Перший сезон «Дому Дракона» точно слідував хронології подій книги, лише внісши деякі невеликі зміни, які не сильно вплинули на розповідь. Деякі з цих змін включали те, що Алісента Хайтауер і Рейніра Таргарієн були приблизно одного віку (і були друзями), а Вемонд Веларіон був молодшим братом Корліса Веларіона, а не його племінником.

Ось список можливих подій, які могли статися у другому сезоні “Дому Дракона“, та епізоди, в яких це могло статися.

Читайте також: Відгуки про 2-й сезон серіалу “Дім Дракона”: Назвали головні недоліки сиквела

Усі спойлери 2 сезону серіалу “Дім Дракона”:

Деймон захоплює Харренхол – Дім Дракона 2 сезон 2 серія

У «Вогні та крові» одним із найважливіших моментів для Рейніри та Чорних стало захоплення Харренхола її чоловіком та дядьком Деймоном.

У книзі Деймон вирушає до Харренхола на спині свого дракона Каракса, а Люцеріс і Жакеріс Веларіон розходяться, намагаючись знайти прихильників Рейніри.

Це означає, що в серіалі захоплення Деймоном Харренхола відбудеться трохи пізніше, ніж у книзі, але це все одно важливий момент, який, ймовірно, увійде до другого сезону.

Битва в Грачиному Притулку– Дім Дракона 2 сезон 4 серія

Можна було б припустити, що масштабна битва за участю кількох головних героїв буде відкладена до фіналу другого сезону або навіть до наступного сезону, але це «Дім Дракона».

У «Вогні і крові» битва на Грачиному Притулку є одним з найбільших і найважливіших поворотних моментів у всьому «Танці драконів».

Як видно з трейлерів, у якийсь момент Крістон Коул буде підвищений і названий Рукою Короля. Це також трапляється в книзі, оскільки король Ейгон II дуже засмучений Отто Хайтауером після того, як син Ейгона, Джехеріс, був убитий вбивцями на прізвисько Кров і Сир. Потім Ейгон називає Кола новою Рукою Короля, який вирішує бути трохи агресивнішим у своїх стратегіях.

Крістон веде близько 2500 людей до Притулку, щоб розставити пастку для Блека, а в небі над ними знаходяться Ейгон II та Еймонд Таргарієн (разом зі своїми драконами). По дорозі в притулок Крістон, Ейгон і Еймонд подбали про те, щоб знищити якомога більше союзників Рейніри, якщо вони не перейдуть на інший бік і не стануть перед ним на коліна.

Коли вони досягли притулку, Ейгон і його війська не атакували замок безпосередньо, а замість цього знищили всі ресурси лорда Стонтона, змусивши його звернутися за допомогою до Рейніри.

Син Рейніри, Джакеріс, хотів допомогти очолити атаку, але Рейніра заборонила йому це робити. Замість цього Рейніс Таргарієн стрибає на свого дракона Мелеїса і відправляється на допомогу лорду Стонтону.

Коли Рейніс прибула, пастка спрацювала. Зелені лучники та скорпіони не змогли перемогти Рейніс та дракона, внаслідок чого вони вбили близько 800 людей.

Однак Ейгон і Еймонд зустріли Рейніс в небі, що призвело до тотальної битви драконів. Рейніс встигла серйозно травмувати Ейгона, але присутність Вагара стала вирішальним моментом. Після того, як всі вони зіткнулися і впали на землю, бездиханне тіло Рейніс було знайдено на землі, обвуглене і почорніле.

Загинула і Мелеїс.

Однак Ейгон і його Sunfire також були пошкоджені. Дракону відірвало половину крила, через що він не міг літати, а Ейгон отримав сильні опіки та множинні переломи.

Оскільки він більше не міг правити, Еймонд став принцом-регентом і перейняв обов’язки короля від Ейгона.

Посів насіння – Дім Дракона 2 сезон 5 серія

Посів насіння – це подія, яку дражнили і яка була організована в першому сезоні «Дому Дракона».

Шанувальники пам’ятають, як Деймон Таргарієн перераховував деяких драконів, у яких не було вершників. Ймовірно, це був навмисний діалог для Сіяння насіння. Жакеріс Веларіон звертається до всіх бастардів Таргарієнів або їхніх нащадків спробувати осідлати дракона.

Цим людям обіцяли лицарство, землі і великі багатства, якщо вони досягнуть успіху. Отже, багато хто прийшов. Комусь це вдалося, комусь ні, але чорні домоглися свого, оскільки з трьома «вільними» драконами об’єдналися різні люди.

На «Морському тумані», на якому Ленор Веларіон їздив у першому сезоні, їздив Аддам з Халла, який, імовірно, був позашлюбним сином Ленор.

Вермітор, величезний дракон, який все ще живе на Драконовому камені, був захоплений людиною на ім’я Х’ю Хаммер. Нарешті Срібнокрила осідлав Ульф Білий.

Битва при Глотке – Дім Дракона 2 сезон, 7 серія

Посіявши насіння, принц Жакеріс Веларіон і нові вершники драконів планували вирушити до Королівської Гавані, щоб знищити Вхагар і Палаючу Мрію, таким чином розчистивши шлях для Рейніри, щоб відвоювати місто та зайняти Залізний трон.

Однак, перш ніж вони встигли це зробити, Драконів Камінь був проінформований про атаку. Корабель супроводжував синів Рейніри та Деймона, Ейгона III та Візеріса II, у безпечне місце. Джакеріс, Ульф Білий, Кропива, Аддам Веларіон і Х’ю Хаммер вирушили ліквідувати Триархію, яка напала на корабель.

Як згадують фанати, у першому сезоні «Дому Дракона» Триархія зіткнулася з Караксом та Морським Туманом у Війні Сходинок, тому у них був певний досвід боротьби з драконами. Однак п’яти драконів було занадто багато для Триархії, але їм вдалося захопити Візеріса II.

Важливо відзначити, що під час цієї битви Жакеріс Веларіон і його дракон Вермакс були вбиті, завдавши ще одного серйозного удару Рейнірі та іншим чорним.

Падіння Королівської Гавані – Дім Дракона 2 сезон, 8 серія

Ймовірно, це буде головна подія, яка завершить другий сезон “Дому Дракона“: Рейніра Таргарієн та решта “чорних” відвоюватимуть у “зелених” Королівську Гавань.

У фільмі «Вогонь і кров» Еймонд Таргарієн і Крістон Коул знали, що Деймон захопив Харренхол для Блека. Намагаючись забрати його, пара (разом з Вхагаром) рушила до Харренхол, залишивши Королівську Гавань відносно беззахисною, враховуючи, що Полум’яна Мрія — єдиний дракон, що залишився охороняти місто.

Тож Деймон і Рейніра на Караксі та Сіраксі разом із флотом кораблів Корліса Веларіона попрямували до Королівської Гавані. Після того, як Алісента Хайтауер була повідомлена про майбутнє вторгнення, вона послала за Крістоном і Еймондом, щоб вони були проінформовані і повернулися в місто.

Однак у “чорних” був хитрий план у рукаві.

У першому сезоні «Дому Дракона» Отто Хайтауер заявив, що було помилкою робити Деймона лідером Міської варти і що вони були занадто лояльні до нього. Що ж, їхня лояльність до Деймона багато в чому окупилася для чорних, оскільки вони все ще були на його боці, перебуваючи всередині міських стін, що призвело до того, що Алісента не змогла надіслати повідомлення Еймонду чи Крістону, а командири міських воріт були вбиті.

Тоді лідер міської варти на ім’я Лютор Ларджент відкрив міські ворота, дозволивши армії чорних увійти в місто. Потім Алісента здала Королівську Гавань Рейнірі.

Тепер важливо зробити кілька виносок до цієї події. Наприклад, король Ейгон II був таємно вивезений з міста Ларіс Стронг до того, як Алісента та інші прихильники Зелених були схоплені. Разом з ним вивезли його дочку Джехаеру і вцілілого сина Мелора.

Слід також згадати, що Отто Хайтауер був страчений за державну зраду якраз перед тим, як Рейніра сіла на Залізний трон. Однак не виключено, що «Дім Дракона» змінить ці події і дочекається страти Отто до прем’єри третього сезону.

Незалежно від того, відбудуться ці події чи ні, 2 сезон обов’язково закінчиться тим, що Рейніра возз’єднається із Залізним троном.

Чи буде 3 сезон серіалу «Дім Дракона»?

За кілька днів до старту другого сезону “Дому Дракона” було підтверджено, що приквел “Гри престолів” продовжено на третій сезон. Наразі неясно, коли очікується вихід третього сезону.

Прокрутка до верху