Головна » Всі дракони 2-го сезону серіалу “Дім Дракона” показані на відео

Всі дракони 2-го сезону серіалу “Дім Дракона” показані на відео

Всі дракони 2-го сезону серіалу "Дім Дракона" показані на відео (Кадр з фільму)
Всі дракони 2-го сезону серіалу “Дім Дракона” показані на відео (Кадр з фільму)

Ось-ось стартує другий сезон серіалу “Дім Дракона“, і щоб виправдати очікування шанувальників “Гри престолів“, HBO випустив нове відео.

Читайте також: Новий трейлер 2 сезону серіалу “Дім Драконів”: Дивіться відео!

«Дім Дракона» (англ. House of the Dragon) – американський телевізійний серіал, створений на основі книжкової серії «Пісня льоду й полум’я» Джорджа Р. Р. Мартіна та є приквелом до популярного серіалу «Гра престолів» (Game of Thrones). Серіал розроблений Джорджем Р. Р. Мартіном і Райаном Кондалом.

Сюжет

Події серіалу розгортаються за 200 років до подій «Гри престолів» і зосереджуються на історії дому Таргарієнів. Серіал базується на книзі Джорджа Р. Р. Мартіна «Вогонь і кров» (Fire & Blood) і розповідає про події, що призвели до громадянської війни, відомої як «Танок драконів» (Dance of the Dragons). Основна увага приділяється інтригам, боротьбі за владу та внутрішнім конфліктам у сім’ї Таргарієнів.

Головні герої та актори

  • Король Візерис I Таргарієн (Педді Консідайн) – доброзичливий і мудрий король, який прагне підтримувати мир і єдність у королівстві.
  • Принцеса Рейніра Таргарієн (Емма Д’Арсі) – первістка короля Візеріса, яка має право на престол, але стикається з опором через свою стать.
  • Принц Деймон Таргарієн (Метт Сміт) – молодший брат короля Візеріса, амбітний і войовничий принц, який мріє про трон.
  • Алісента Хайтауер (Олівія Кук) – друга дружина короля Візеріса, яка має свої амбіції та вплив на політичні інтриги при дворі.

Виробництво

Серіал був замовлений HBO у жовтні 2019 року. Перший сезон складається з 10 епізодів, прем’єра відбулася 21 серпня 2022 року. Шоураннери серіалу – Райан Кондал і Мігель Сапочник, який також виступає як один з головних режисерів.

Критика та популярність

«Дім Дракона» отримав позитивні відгуки як від критиків, так і від глядачів, відзначаючи високий рівень виробництва, захоплюючий сюжет і сильну акторську гру. Серіал швидко завоював популярність і став важливою частиною франшизи «Гри престолів».

«Дім Дракона» продовжує розвивати світ Вестеросу, розширюючи його міфи та легенди, що захоплюють мільйони фанатів по всьому світу.

Свіжий промо-ролік показує драконів дому Таргарієнів, серед яких Syrax, Caraxes, Arrax та інші:

Всі дракони 2-го сезону серіалу “Дім Дракона”. Відео

У фіналі першого сезону «Дому Дракона» Вхагар, дракон принца Еймонда, з’їдає Люцеріса (Елліот Гріхо) у повітрі. На останньому кадрі зображена Рейніра (Емма Д’Арсі), яка розлючена через втрату сина. Тепер, коли бойові лінії чітко окреслені, сиквел стане ще більш насиченим, оскільки дві фракції почнуть боротьбу за Залізний трон.

Прем’єра другого сезону серіалу відбудеться 16 червня 2024 року, а графік виходу епізодів був нещодавно підтверджений.

Прокрутка до верху