Головна » Хронологія «Зоряних війн» офіційно замінила «Епізод I: Прихована загроза» як початок

Хронологія «Зоряних війн» офіційно замінила «Епізод I: Прихована загроза» як початок

Хронологія «Зоряних війн» офіційно замінила «Епізод I: Прихована загроза» як початок (Фото: google)
Хронологія «Зоряних війн» офіційно замінила «Епізод I: Прихована загроза» як початок (Фото: google)

У «Зоряних війн» новий початок: Episode I: The Phantom Menace більше не є першим ігровим проектом на часовій шкалі.

З моменту виходу на екрани в 1999 році «Прихована загроза» стала першою главою саги «Зоряні війни» і відправною точкою для перегляду кінопроектів в хронологічному порядку. Але у вівторок, 4 червня, все змінюється.

Читайте також: Серіал “Зоряні війни: Опорна команда” вийде до Різдва 2024 року

Хронологія «Зоряних війн»: Зміни

Коли 4 червня 2024 року на Disney+ дебютує наступний серіал Lucasfilm «Послушник», «Прихована загроза» більше не вважатиметься першою кінематографічною історією на хронології «Зоряних війн».

Дія фільму «Послушник», створеного Леслі Хедлендом, відбувається в кінці «Повстання Республіки», приблизно за 100 років до «Прихованої загрози». Таким чином, серіал замінить перший епізод як відправну точку в хронологічному порядку «Зоряних війн».

Варто зазначити, що події мультсеріалу «Пригоди юних джедаїв» також відбуваються під час Повстання Республіки, за століття до Епізоду I. Крім того, епізоди з 1 по 3 «Оповідки про джедаїв», які показують ранні роки графа Дуку, відбуваються до початку «Прихованої загрози».

В історії «Зоряних війн» епоха Вищої Республіки – це час галактичного спокою та розквіту Ордену джедаїв. Сьогодні ця унікальна епоха багато в чому обмежується книгами і коміксами.

Також важливо зазначити, що “Аколіт” (Acolyteможе недовго утримувати своє місце на часовій шкалі. У 2023 році Lucasfilm анонсувала фільм Джеймса Менголда (Логан) про походження джедаїв, дія якого відбувається приблизно за 25 000 років до першого епізоду “Зоряних війн”.

Прокрутка до верху