Головна » Відгуки про серіал «Зоряні війни: Аколіт» були неоднозначними

Відгуки про серіал «Зоряні війни: Аколіт» були неоднозначними

Відгуки про серіал «Зоряні війни: Аколіт» (Фото: google)
Відгуки про серіал «Зоряні війни: Аколіт» (Фото: google)

Серіал «Зоряні війни: Аколіт» (Послушник) показали деяким критикам, які вже поділилися реакцією на новий серіал “Зоряні війни” в соціальних мережах.

Події шоу переносять глядачів у період розквіту Республіки, даючи змогу зазирнути в найраніший момент хронології «Зоряних війн» у кінематографі на сьогоднішній день. Вперше в історії франшизи в проекті з’являється Сітх у головних ролях.

Читайте також: Серіал “Зоряні війни: Опорна команда” вийде до Різдва 2024 року

Відгуки про серіал «Зоряні війни: Аколіт»: Перша реакція критиків

Після світової прем’єри представники преси поділилися рецензіями на перші два епізоди (деякі бачили по чотири серії). Поки що реакція переважно позитивна.

Жермен Люсьє з Gizmondo назвала вступ «цікавою, веселою, орієнтованою на персонажів загадкою»:

Не маючи нічого, крім «Зоряних війн», “Аколіт” злітає вгору. Це цікава, кумедна, заснована на персонажах загадка з реальними ставками, які дійсно викликають емоції. Я подивилася перші дві серії і ЗАКОХАЛАСЯ В НИХ.

Джеймі Гірак з ComicBook не вірив, «наскільки серіал виправдовує [її] очікування»:

Я так довго чекала на Acolyte і не можу повірити, наскільки він виправдав мої очікування. Мені дуже сподобалися перші два епізоди! Так цікаво спостерігати за новою (ну, старою) епохою, дослідженою наживо… Леслі Хедленд зробив чудову роботу, щоб розкрити цих персонажів!»

Ентоні Гальярді з Movie Podcast назвав «Аколіт» «змішаним досвідом». Він бачить потенціал, порівнюючи шоу з відеогрою Knights of the Old Republic (KOTOR), але також каже, що батальні сцени «часто здаються недоречними»:

Чотири епізоди «Зоряних війн: Аколіт» – це неоднозначний досвід. Історія натякає на потенціал КОТОРу, але темп іноді йде вниз. Незважаючи на те, що бойові сцени захоплюючі, вони часто здаються недоречними.

Джо Декельмаєр з Screen Rant перейнявся атмосферою фільмів про Вбити Білла з цього серіалу, похвалив зірку Аманду Стенберг і залишив бажати більшого:

«Зоряні війни: Аколіт» нагадує мені атмосферу «Вбити Білла». Кожен епізод змушував мене хотіти більшого, в хорошому сенсі. Ми так багато бачили про падіння джедаїв, але цей серіал досліджує, якими були джедаї в мирний час, що досить захоплююче. Амандла Стенберг – видатна!

Бен Вассерман з Comic Book Resources вважає, що Acolyte має «хороші стосунки з фанатами», особливо з тими, хто хоче «легкої точки входу» в нові історії:

Так, я думаю, що “Послушник” сподобається вболівальникам. Особливо для тих, хто хоче з легкістю увійти в нові історії «Зоряних війн». Іронічно, враховуючи величезний обсяг книг/коміксів «Повстання Республіки», випущених за останні три роки.

Серіал «Зоряні війни: Аколіт» стартує на Disney+ у вівторок, 4 червня 2024 року, коли вийдуть одразу два епізоди. Нещодавно повідомлялося, що серіал отримає три сезони.

Прокрутка до верху