Головна » Тизер фільму “Кунг-фу Панда 5” від режисера: “Цей світ сповнений персонажів”

Тизер фільму “Кунг-фу Панда 5” від режисера: “Цей світ сповнений персонажів”

Тизер фільму "Кунг-фу Панда 5" від режисера (Фото: google)
Тизер фільму “Кунг-фу Панда 5” від режисера (Фото: google)

Останній фільм із серії «Кунг-фу Панда» знову досяг золотого стандарту як у критичному, так і у фінансовому плані. «Кунг-фу Панда 4» наразі є третім найкасовішим фільмом 2024 року, поступаючись лише хітам «Дюна: Частина 2» та «Ґодзілла і Конг: Нова імперія».

Четверта частина також допомогла франшизі досягти позначки в 2 мільярди доларів, що зробило її одним із найуспішніших мультсеріалів усіх часів. Все це сталося після найдовшої перерви між релізами, оскільки між Kung Fu Panda 3 і Kung Fu Panda 4 пройшло вісім років.

Читайте також: Найочікуваніші мультфільми 2024 року: Добірка

Успіх Kung Fu Panda 4 означає, що студія готова продовжувати піднімати планку.


Кадр з мультфільму «Кунг-фу Панда 4»

В інтерв’ю ComicBook режисер Майк Мітчелл заявив, що хоче, щоб майбутні сиквели «продовжували розширювати всесвіт».

Я думаю, що незважаючи ні на що, ми будемо рухатися далі. Незалежно від того, буду я працювати над цим чи ні, я буду в кінотеатрі і буду дивитися ці фільми.

Мітчелл вказав на харизму виконавця головної ролі Джека Блека як на рушійну силу, що дає серіалу вічне життя, а також відзначив невикористаний потенціал інших персонажів.

Якщо Джек Блек зіграє По, воїна-дракона, я думаю, що цей персонаж може існувати вічно. Він чарівний і енергійний. Не кажучи вже про те, що цей світ сповнений персонажів. Є так багато історій, які можна розповісти, і це ніколи не здається зайвим.

Супервайзер анімації Шон Секстон додав, що бачить світле майбутнє для Жень з Аквафіни, антигероїні, яка щойно приєдналася до серіалу. При цьому Блек раніше говорив, що четверта частина може стати останньою.

Прокрутка до верху