Головна » Кунг-фу Панда 4: Дата виходу в цифрі

Кунг-фу Панда 4: Дата виходу в цифрі

Кунг-фу Панда 4: Дата виходу в цифрі (Фото: google)
Кунг-фу Панда 4: Дата виходу в цифрі (Фото: google)

Після виходу «Кунг-фу Панда 4» в кінотеатрах глядачі з нетерпінням чекають, коли фільм буде доступний на цифрових сервісах.

Рекомендації редакції: Український фільм “Я, Побєда і Берлін” вийшов у кінотеатрах: Огляд кінострічки

Новий фільм з Джеком Блеком у ролі незабутньої Панди По та безліччю нових персонажів є першою великою частиною франшизи Dreamworks з 2016 року. Тепер, коли По стає духовним лідером Долини Миру, протагоністу тепер потрібно знайти заміну Воїну Дракона.

Анімаційне продовження з Аквафіною та Віолою Девіс у головних ролях вийшло на великі екрани 7 березня. І скоро його можна буде побачити у себе вдома.

Дата цифрового випуску

Як повідомляє WhenToStream, офіційний онлайн-реліз Кунг-фу Панда 4 запланований на вівторок, 9 квітня 2024 року. Ця дата з’являлася і раніше, але тепер вона підтверджена.

У цей день глядачі зможуть придбати або орендувати анімаційний проект у цифровому форматі на різних цифрових платформах, таких як iTunes, Amazon Prime Video та Google Play.

Таким чином, мультфільм перебуватиме виключно в кінотеатрах трохи більше місяця. При цьому він, швидше за все, продовжить збирати непогані касові збори. На даний момент світові касові збори становлять близько 300 мільйонів, проте підсумкові касові збори можуть бути набагато вищими.

Джек Блек нещодавно розповів, що Кунг-фу Панда 5 може не відбутися.

Прокрутити вгору