Головна » Фільм «Джокер 2: Божевілля на двох»: Дата виходу трейлера

Фільм «Джокер 2: Божевілля на двох»: Дата виходу трейлера

Фільм «Джокер 2: Божевілля на двох»: Дата виходу трейлера (Фото: google)
Фільм «Джокер 2: Божевілля на двох»: Дата виходу трейлера (Фото: google)

Шанувальники одного з найяскравіших персонажів коміксів і кінематографа, безсумнівно, в очікуванні: дебютний тизер-трейлер фільму «Джокер: Божевілля на двох » очікується в середині квітня.

Читайте також: Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes

Очікується, що відео буде представлено в рамках щорічної виставки CinemaCon 2024, де Warner Bros. проведе свою панель з презентацією новинок. Цього року панель студії відбудеться в ніч з 9 на 10 квітня.

Саме на цьому заході, який відбудеться в ніч на 10 квітня, представники індустрії матимуть можливість отримати короткий, але, безумовно, захоплюючий погляд на те, що приготувало для нас продовження історії про Джокера. Очікується, що після презентації матеріал буде розміщено в інтернеті, що дозволить усім бажаючим ознайомитися з відео.

Очікування від «Джокера 2» з Хоакіном Феніксом і Леді Гагою в головних ролях величезні. Перший фільм, що вийшов на екрани в 2019 році, отримав схвальні відгуки критиків і глядачів, а також безліч нагород, включаючи «Оскар». Глядачі були вражені глибиною вивчення психології головного героя, його перетворенням на божевільного злочинця і водночас антигероя.

Тому не дивно, що анонс сиквела викликав такий жвавий інтерес у публіки. Тепер цікаво, чи впоралися режисер Тодд Філліпс і його команда із завданням зробити продовження, яке стало мюзиклом.

Вихід фільму за коміксами запланований на жовтень 2024 року.

Прокрутити вгору