Головна » Фільм про Лорда Вейдера – чи варто на нього очікувати в 2026 році?

Фільм про Лорда Вейдера – чи варто на нього очікувати в 2026 році?

Фільм про Лорда Вейдера
Чи вийде сольний фільм про Лорда Вейдера?

Вийшов трейлер фільму “Лорд Вейдер: Історія Зоряних війн”. Але чи справді він вийде у 2026 році?

Дарт Вейдер – один із найлегендарніших та найяскравіших персонажів франшизи «Зоряні війни». Від блиску його страхітливих чорних обладунків до зловісного звуку його механічного дихання – є так багато речей, які роблять Вейдера таким видатним лиходієм.

Сольний фільм про Дарта Вейдера?

Нещодавно в мережі з’явився трейлер, який рекламує окремий фільм про Дарта Вейдера під назвою «Лорд Вейдер: Історія Зоряних війн». Оповідання».

На жаль для фанатів, спраглих побачити грізного ситха у власному проекті, трейлер виявився більш фальшивим, ніж Хан Соло в обладунках штурмовиків.

Фальшиве відео складається з фрагментів минулих випусків “Зоряних війн” і діалогів, які, можливо, були згенеровані штучним інтелектом.

Але чи є можливість зняти фільм з Дартом Вейдером в якості центрального персонажа?

Lucasfilm поки що офіційно нічого не підтвердила, але якщо запитати актора Енакіна Скайвокера Хейдена Крістенсена (який не раз одягав костюм Вейдера), він точно не упустить шансу знову надіти шолом і плащ.

Крістенсен вже заявив в інтерв’ю The Hollywood Reporter, що був би не проти зобразити Вейдера у власному фільмі чи серіалі Disney+:

Звичайно! Якби ми могли більше працювати з цим персонажем, це було б круто!

Під час прес-конференції Обі-Ван Кенобі актор також розповів виданню Digital Spy про перспективи повернення до ролі, зазначивши, що тут є що дослідити:

Якщо з’явиться можливість, я буду за неї. Я думаю, що це дуже складний персонаж, і тут є що досліджувати. Якби сильні світу цього були такими доброзичливими, я був би дуже радий мати таку можливість.

ET Canada (як пише Esquire) також запитав Крістенсена, чи не хотів би він зробити власне шоу про Дарта Вейдера, і той відповів з таким же ентузіазмом:

“Там є на що подивитися, і я хотів би продовжити свою подорож з цим.”

Хейден Крістенсен кілька разів повертався в далеку-далеку галактику з тих пір, як майже 20 років тому закінчилися зйомки фільму «Зоряні війни: Епізод 3 – Помста ситхів». Серед них участь в «Обі-Ван Кенобі» та «Асоці».

Чи потрібен нам окремий фільм про Вейдера?

Дарт Вейдер є невід’ємною частиною «Зоряних війн» з самого першого фільму в 1977 році. Він був головним антагоністом у всіх трьох фільмах улюбленої оригінальної трилогії. Незважаючи на те, що в «Поверненні джедая» він, можливо, зіграв роль другого за значимістю персонажа після імператора Палпатіна.

Враховуючи, що Дарт Вейдер так сильно розкривається в цій трилогії і протягом 45 років у подальшому, канонічному чи іншому вигляді, чи справді є потреба у фільмі про Дарта Вейдера, де він з’являється як головний герой? Аргументи, звичайно, можна наводити.

Вейдер був представлений у незліченних проектах «Зоряних війн» у всій своїй зловісній красі, від фільмів до мультфільмів і відеоігор. Але рідко кому дозволялося дати волю і завдати монументальної шкоди, на яку здатна людина своєю величезною силою. Не рахуючи кінцівки «Бунтар Один» 2016 року.

Звичайно, комікси, книги та мультсеріали показали його справжні сили. Але багато шанувальників хочуть бачити Дарта Вейдера в живому виконанні, яке сіє хаос, зносить голови і не виявляє милосердя, як Темний Лорд ситхів, яким він є.

Жорстока різанина солдатів-повстанців з його культовим червоним світловим мечем у фільмі «Бунтар Один» була лише прикладом того, що деякі глядачі хочуть бачити від персонажа.

Хоча, звичайно, як і в будь-якій хорошій справі, є ризик перенасичення, якщо їх у вас занадто багато. Тому, можливо, краще давати Дарта Вейдера в малих дозах.

Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Прокрутити вгору