Головна » Новий професор Ікс? Джанкарло Еспозіто обрав Marvel, а не DC

Новий професор Ікс? Джанкарло Еспозіто обрав Marvel, а не DC

Джанкарло Еспозіто, відомий глядачам за ролями Гаса Фрінга у фільмі «Пуститися берега» та Муфа Гідеона у «Мандалорці», знову привернув увагу своїми амбітними планами. Нещодавно актор заявив, що для нього буде великою честю приєднатися до кінематографічного всесвіту Marvel.

Джанкарло Еспозіто (Фото: google)
Джанкарло Еспозіто (Фото: google)

Еспозіто, чий талант і харизма викликають захоплення у глядачів по всьому світу, висловив свої переваги у виборі ролей і проектів. В інтерв’ю Comicbook він висловив свою думку з приводу пропозиції зіграти Рея Палмера в кінематографічному всесвіті DC, заявивши:

Хто такий Рей Палмер? Професор Ікс більш інтелектуальний, і у нього є свої недоліки. Ми бачили його в багатьох втіленнях до того, як він був в інвалідному візку, як він божеволів і робив багато речей. Тому мені це набагато цікавіше.

Еспозіто віддає перевагу ролям персонажів, які викликають інтерес у глядачів не тільки своїми діями, а й внутрішнім світом. Актор наголосив, що йому подобається ідея зіграти людину, яка стоїть на правильному боці закону і здатна творити добро. У цьому контексті актор згадав персонажа Магнето із всесвіту Marvel, звернувши увагу на його складність і суперечливість.

Відомий як могутній мутант з унікальними здібностями до контролю над залізом і складною моральною природою, Магнето надає Еспозіто унікальну можливість продемонструвати свої акторські здібності та дослідити його глибину.

Рекомендації Кіно Клубу: Читайте нашу рецензію на серіал “Володарі повітря” від Apple. Це новий серіал Спілберга про військових льотчиків часів другої світової війни.

Для багатьох шанувальників Marvel його остаточна участь стане довгоочікуваною подією. Еспозіто має унікальний талант створювати образи, що запам’ятовуються, і його дебют у MCU, безсумнівно, стане великою подією.

Прокрутити вгору