Головна » Кінцівка серіалу “Відьмак” відома ще до прем’єри 5 сезону

Кінцівка серіалу “Відьмак” відома ще до прем’єри 5 сезону

Кінцівка серіалу "Відьмак" відома ще до прем'єри 5 сезону (Фото: google)
Кінцівка серіалу “Відьмак” відома ще до прем’єри 5 сезону (Фото: google)

Нещодавно Netflix повідомив, що 4 сезон серіалу “Відьмак” (The WItcher) знаходиться на стадії попереднього виробництва, але вони також повідомили, що серіал завершиться 5 сезоном, який вже отримав зелене світло.

Читайте також: Перший тизер 4 сезону «Відьмака» та анонс фіналу історії

Серіал адаптує останні три книги саги Анджея Сапковського, і глядачі з нетерпінням чекають, як це буде реалізовано. Хоча нам доведеться ще трохи почекати, щоб побачити, чим закінчиться історія, є все ж таки кілька щасливчиків, які вже знають ці подробиці, включаючи виконавицю Цірі, Фрею Аллан. Під час нещодавнього інтерв’ю ComicBook запитав актрису, чи знає вона вже кінцівку серіалу, і Фрея Аллан підтвердила:

Так, я знаю, чим це [серіал] закінчується.

На запитання про Ліама Хемсворта, який буде грати роль Геральта в 4 і 5 сезонах замість актора Генрі Кавілла, Фрея Аллан відповіла лише приємні слова:

Він симпатичний. Дійсно дуже мило. По-справжньому приземлена людина.

Фтрея Аллан також сказала, що їй було трохи страшно повертатися до роботи над «Відьмаком», але, врешті-решт, це дійсно веселий досвід:

Чесно кажучи, я деякий час боялася цього, але тепер я тут, і, слава Богу, у нас є чудовий шоураннер [Лорен Шмідт], який веде нас, і це зробило це так весело. Моя сюжетна лінія полягає в тому, що є з чим грати. Насправді, я дуже щаслива.

Четвертий сезон стане першим сезоном з Хемсвортом у головній ролі Геральта, що, очевидно, є величезною зміною для проекту. Третій сезон закінчився тим, що Цірі опинилася зовсім в іншому місці.

Четвертий сезон серіалу «Відьмак» зараз знаходиться у виробництві, проте дати виходу поки що не має.

Прокрутити вгору