Головна » Завершення фільму «Супермен» з Генрі Кавіллом: Подробиці від Зака Снайдера

Завершення фільму «Супермен» з Генрі Кавіллом: Подробиці від Зака Снайдера

Завершення фільму «Супермен» з Генрі Кавіллом (Фото: google)
Завершення фільму «Супермен» з Генрі Кавіллом (Фото: google)

Зак Снайдер розповів, яким був би кінець ролі Супермена для Генрі Кавілла, якби франшиза DCEU отримала продовження.

Читайте також: Офіційний трейлер «Шалений Макс: Фуріоза» з Аня Тейлор-Джой у головних ролях

Однією з незавершених глав в історії фільмів кіновсесвіту DC стала історія Супермена Кавілла. І це сталося тому, що британська зірка повернувся у 2022 році у сцені після титрів “Чорного Адама“. Однак усі початкові плани були відкинуті на користь нового всесвіту DC Джеймса Ганна.

У нещодавньому інтерв’ю GQ Снайдер розповів про те, що планує зробити для історії Кавілла про Супермена після закінчення Ліги справедливості. Оскільки Кларку Кенту довелося мати справу з Дарксайдом, трилогія Кавілла про Супермена повинна була пройти повне коло, оскільки він розкрив наступне:

Він повинен був піддатися рівнянню Анти-Життя, бути знищеним, повернути час назад, а потім отримати свій шанс у битві проти Дарксайда. Якщо ти хочеш… вона повинна була завершити його трилогію про те, як стати Хранителем Землі і повернути йому людяність.

Як кінцівка Супермена Кавілла все ж таки може відбутися? 

Незважаючи на те, що всесвіт Ганна буде головним пріоритетом для DC Studios і Warner Bros. Discovery, висновок Снайдера про Супермена Кавілла все ще може відбутися в майбутньому. Одним із банерів, під яким працюватиме DC Studios, є концепція Elseworlds – фільмів та/або серіалів, дія яких відбувається за межами основної часової шкали всесвіту DC. Саме тут такі історії, як Бетмен і Джокер, дозволяють досліджувати альтернативні версії деяких персонажів DC.

Залежно від часу, Снайдер і Кавілл можуть повернутися в якийсь момент, щоб закінчити історію про Супермена, зробивши її історією Інших світів. Неважливо, чи це DCEU, чи Snyderverse, зараз він вважається Elseworlds, оскільки розвиток Всесвіту DC має пріоритет. Але принаймні в цьому випадку фанати, які цікавилися Снайдером, починаючи з Супермена Кавілла, нарешті могли отримати гідний фініш.

Однак варто враховувати, що і Снайдер, і Кавілл зайняті різними проектами. І це починаючи від Rebel Moon на Netflix і закінчуючи тим, що Кавілл незабаром готується стати зіркою та виконавчим продюсером всесвіту Warhammer для Amazon. Якщо живий виступ виявиться занадто складним для реалізації через графік, вони завжди зможуть завершити історію Супермена Кавілла в анімації або графічному романі. Будемо сподіватися, що так чи інакше, настане момент, коли трилогія Кавілла про Супермена буде належним чином завершена.

Прокрутити вгору