Головна » Культовий фільм “Білявка в законі” перевтілиться у серіал: Різ Візерспун на чолі проекту

Культовий фільм “Білявка в законі” перевтілиться у серіал: Різ Візерспун на чолі проекту

Культовий фільм "Білявка в законі" перевтілиться у серіал (Фото: google)
Культовий фільм “Білявка в законі” перевтілиться у серіал (Фото: google)

Легендарний фільм 2001 року, “Білявка в законі”, готується до свого телеекранного відродження у форматі серіалу. Новина про це стала гучною. Адже вона об’єднала зірку оригінального фільму, Різ Візерспун, та відомих шоуранерів, Джоша Швартца та Стефані Савадж, в якості сценаристів проекту.

Найактуальніші новини кіно читайте на порталі “Кіно Клуб

Хоча доля самої Різ Візерспун у проекті залишається під питанням, фанати не припиняють сподіватися на повернення акторки у роль Ел Вудс. У 2019 році в інтерв’ю The Hollywood Reporter Візерспун зізналася, що бажає дослідити еволюцію свого персонажу, відобразивши вплив часу та віку на нього. Також дослідити взаємодію з сучасними тенденціями та кар’єрним зростанням або стагнацією. Звичайно, прихильники фільму вже уявляють, як розвиватиметься життя героїв, і надіються на камео Дженніфер Кулідж у ролі Паулет Бонафанте, а також на відомого песика Брюса Вудса. Але радість темнить новина про те, що улюбленець головної героїні, чихуахуа, помер у 2016 році від старості у віці 18 років, що повідомлялося CNN.

Робота над серіалом також викликає питання про можливе продовження оригінального фільму, “Білявка в законі III”, обіцяне Візерспун у 2018 році. Усі актори, що взяли участь у фільмі 2001 року, висловили бажання повернутися до своїх ролей. З одного боку, успіх фільму “Барбі” та великі касові збори можуть надихнути Візерспун на продовження історії. Але з іншого боку, скільки ще часу модна індустрія може пропонувати рожевий кольору, перш ніж настане час для нових ідей?

Цікаво, яким буде новий етап життя “Білявки в законі” і які виклики чекають на її героїв у світі серіалу.

Прокрутити вгору