Головна » Людина-павук з’явився в 4 сезоні серіалу “Хлопаки” (фото)

Людина-павук з’явився в 4 сезоні серіалу “Хлопаки” (фото)

Людина-павук з'явився в 4 сезоні серіалу "Хлопаки" (Фото: google)
Людина-павук з’явився в 4 сезоні серіалу “Хлопаки” (Фото: google)

Незабаром “Хлопаки” (The Boys) представлять нового персонажа, який є пародією на Людину-павука, Webweaver.

Більшість супергероїв у серіалі Еріка Кріпке є пародіями на героїв і лиходіїв DC або Marvel. Наприклад, Homelander явно натхненний Суперменом, а Солдат явно натхненний Капітаном Америкою. У випадку з Мережею Біллі Бутчер і Грейс Меллорі знищили його ще до подій коміксів, що призвело до створення The Boys в першоджерелі.

Читайте також: Вийшов трейлер серіалу “Повний розковбас 2”

У випуску X DiscussingFilm поділився першим зображенням павутини, яке було представлено під час V52 Expo, вигаданої виставки, організованої Воутом у 4 сезоні, 5 серії. Персонаж дебютує в 6 серії поточного сезону

Повідомляється, що павутина повертається після “реабілітаційного періоду в Міжнародному центрі здоров’я в Малібу”. За словами генерального директора Vought Ешлі Барретт, у 5 епізоді 3 сезону серіалу «Хлопаки» Мейв, як повідомляється, перебувала в реабілітаційному центрі в тому ж місці, коли вона фактично перебувала в полоні у вежі Воут після роботи з хлопцями у спробі знищити Хоумлендера.

Яку роль зіграє Webweaver у 4 сезоні серіалу «Хлопаки»?

Незважаючи на те, що він вперше з’явився в “Хлопаках” в Епізоді 6, він був згаданий раніше в Епізоді 4. Бутчер витратив 50 000 доларів на героїнову клізму, яку він дав Вебману в обмін на компрометуючу інформацію про одного з нових членів «Сімки», «Феєрверк». Схоже, що Інтернет дійсно страждає від наркотичної залежності, яка призвела до того, що його відправили в Міжнародний центр охорони здоров’я, на відміну від випадку з Мейв, де це місце використовувалося як прикриття для її ув’язнення.

Публічне повернення Інтернету має бути пов’язане з планом сестри Сейдж і Хоумлендера. Можливо, є зв’язок зі здібностями супера плести павутину або наркотичною залежністю. А також з тим, як ним можна маніпулювати в їхньому плані подальшого розколу мас.

Наступний епізод шоу вийде у четвер, 4 липня 2024 року.

Прокрутка до верху