Головна » Найважливіші фільми і серіали Netflix, присвячених темі ЛГБТ

Найважливіші фільми і серіали Netflix, присвячених темі ЛГБТ

Найважливіші фільми і серіали Netflix, присвячених темі ЛГБТ (Фото: google)
Найважливіші фільми і серіали Netflix, присвячених темі ЛГБТ (Фото: google)

Червень, відомий як місяць гордості або Pride Month, є часом для відзначення толерантності, різноманітності та поваги до всіх людей. У цей період ми нагадуємо про важливість свободи та рівності, що є основними цінностями сучасного гуманістичного суспільства. З нагоди Pride Month ми підготували добірку найцікавіших фільмів та серіалів Netflix, які висвітлюють тему ЛГБТ і допомагають нам краще зрозуміти та прийняти один одного.

Читайте також: Найпопулярніші фільми та серіали на Netflix: травень 2024

“Сексуальна освіта”

“Сексуальна освіта” — це один з найкращих сучасних серіалів про секс та різноманітність, який по-справжньому втілює поняття diversity. У центрі уваги — підлітки, які закохуються, шукають свою ідентичність, не бояться бути собою та приймають одне одного такими, якими вони є. Головний герой Отіс (грає Аса Баттерфілд), розумний і дещо незграбний, відкриває в школі кабінет сексотерапії. Отіс, який розуміється на людській психології та має неабияку емпатію, стає для своїх однокласників справжнім “психологічно-сексуальним” лікарем. Цей чудовий серіал вчить поважати інших людей.

Трейлер

“Оркестранти” (The Boys in the Band)

“Оркестранти” — зворушлива та сентиментальна драма режисера Джо Мантелло, яка занурює глядачів у вечірку в одній нью-йоркській квартирі, де збираються восьмеро друзів-геїв. Тепла зустріч перетворюється на терапевтичний акт зізнань і роздумів. “Оркестранти” — це римейк однойменного фільму 1970 року та екранізація бродвейської вистави 2008 року з відмінним акторським складом: Джим Парсонс, Метт Боммер, Закарі Куїнто, Том Воткінс. Актори грають так переконливо, що часом здається, що ти перебуваєш у театрі.

Трейлер

Queer Eye

Queer Eye — це блискуче, стильне реаліті-шоу, в якому п’ятеро геїв допомагають “звичайним” чоловікам у питаннях моди, стилю, догляду за собою, дизайну та гастрономії. Серіал, який вийшов у 2018 році і вже продовжений на шість сезонів, здобув 9 премій “Еммі”. Він вчить не тільки толерантності та любові до себе, але й показує, що кожна людина заслуговує на прекрасне і вільне життя.

Трейлер

“Філадельфія”

“Філадельфія” — це драма, знята Джонатаном Деммі в 1993 році. Незважаючи на те, що фільм знятий понад 20 років тому, його тематика залишається актуальною й сьогодні. У центрі сюжету — реальна історія адвоката Джеффрі Баверса, який у 1987 році подав до суду на юридичну фірму за незаконне звільнення через його орієнтацію. Том Генкс грає роль адвоката Ендрю, якого звільняють через орієнтацію, а Дензел Вашингтон — адвоката-гомофоба, який зрештою погоджується захищати Ендрю.

Трейлер

“Місячне сяйво”

“Місячне сяйво” — неймовірно естетична стрічка режисера Баррі Дженкінса про темношкірого хлопця Шейрона, який з дитинства розуміє, що він не такий, як інші діти в його неблагополучному районі Маямі. Фільм розповідає про дитинство та юність Шейрона, його зустрічі з різними людьми та спроби зрозуміти себе. У 2017 році стрічка здобула три премії “Оскар”, включно з нагородою за “Найкращий фільм”.

Трейлер

Ці фільми та серіали не лише розважають, а й вчать нас важливості прийняття та розуміння різноманітності. Вони показують, як важливо бути толерантними і підтримувати одне одного у пошуках власної ідентичності та щастя. Подивіться їх цього місяця і відкрийте для себе нові перспективи та історії, які збагачують наш світ.

Прокрутка до верху