Головна » Дата виходу фільму “Дюна 3” тизерит старт зйомок

Дата виходу фільму “Дюна 3” тизерит старт зйомок

Дата виходу фільму "Дюна 3" тизерит старт зйомок (Фото: google)
Дата виходу фільму “Дюна 3” тизерит старт зйомок (Фото: google)

За словами джерел, близьких до виробництва, зйомки третьої частини знаменитої франшизи “Дюна” розпочнуться вже у серпні 2025 року. Про це повідомив у своєму Х-акаунті інсайдер MyTimeToShineH.

Читайте також: Серіал “Дюна: Пророцтво”: Вийшов перший трейлер

Франшиза «Дюна», заснована на культовому науково-фантастичному всесвіті Френка Герберта, продовжує завойовувати серця глядачів у всьому світі. Перша частина, що вийшла у 2021 році та знята режисером Дені Вільньовом, була зустрінута із захопленням як критиками, так і шанувальниками. Друга частина, що вийшла у 2024 році, також була фінансово успішною, зібравши у світовому прокаті понад 710 мільйонів доларів.

Дата виходу фільму “Дюна 3” тизерит старт зйомок (Фото: google)

Поки що подробиці сюжету та акторський склад “Дюни 3” тримаються в секреті. Однак, беручи до уваги попередні фільми, можна очікувати якісної кінематографічної роботи з вражаючими спецефектами та глибоким розвитком персонажів. Багато хто сподівається побачити подальший розвиток історії Пола Атрейдеса і його сім’ї, а також заглибитися в політичні інтриги і екзистенційні питання, підняті в випущеної дилогії.

Старт зйомок наступної частини фільму, “Дюни 3”, наприкінці літа 2025 року може свідчити про те, що прем’єра відбудеться не раніше ніж восені 2026 року. Однак варто зазначити, що ця інформація поки що офіційно не підтверджена.

Прокрутка до верху