Головна » Серіал “Дюна: Пророцтво”: Вийшов перший трейлер

Серіал “Дюна: Пророцтво”: Вийшов перший трейлер

Серіал "Дюна: Пророцтво" (Фото: google)
Серіал “Дюна: Пророцтво” (Фото: google)

Стрімінговий сервіс Max та Warner Bros. представили довгоочікуваний тизер-трейлер серіалу”Дюна: Пророцтво“, який розширить знаменитий всесвіт.

Читайте також: Нові подробиці про «Дюну 3» від Дені Вільньова

«Дюна: Пророцтво» — спін-офф фільмів Дені Вільньова, знятий за однойменним романом Френка Герберта. Серіал заглиблюється у всесвіт, розповідаючи про таємний жіночий орден Бене Гессеріт. Події розгорнуться за 10 000 років до народження Пола Атрейдеса.

Кадр з серіалу “Дюна: Пророцтво” (youtube)

Дебютне відео на очікувану стрічку можна переглянути нижче:

Серіал “Дюна: Пророцтво”: Трейлер

Підтверджено, що шоу вийде восени 2024 року. Точна дата релізу поки не повідомляється.

Кадр з серіалу “Дюна: Пророцтво” (youtube)

Що стосується “Дюни 3”, то прем’єри картини доведеться почекати. Нещодавно з’явилися нові подробиці. Режисер Дені Вільньов розкрив, що вже працює над наступним розділом своєї науково-фантастичної франшизи «Дюна», який має стати останнім у трилогії про Пола Атріда, також відомого як Муад’Діб та Лісан аль-Гаїб.

Очікується, що у третій частині фільму «Дюна» в образі месії Лісана аль-Гаїба повернеться Тімоті Шаламе. Тим часом у принцеси Ірулан, яку в другому фільмі втілила Флоренс П’ю, буде значно більша роль — головна жіноча роль. Адже наприкінці стрічки «Дюна: Частина друга» Пол Атрід оголосив, що збирається заключити з нею політичний шлюб, відштовхнувши свою кохану Чані (Зендея).

Прокрутити вгору