Головна » Нові подробиці про «Дюну 3» від Дені Вільньова

Нові подробиці про «Дюну 3» від Дені Вільньова

Відомі нові подробиці про «Дюну 3»

Лише через кілька тижнів після того, як було оголошено, що триквел вийде на екрани, Дені Вільньов завершив нову версію сценарію «Дюни 3».

Науково-фантастична епічна франшиза, заснована на романі Френка Герберта, знаходиться на піку свого успіху після виходу фільму Вільньова «Дюна: Частина друга». Фільм зібрав у світовому прокаті понад 685 мільйонів доларів і отримав навіть більше визнання критиків, ніж його попередник. Ще до зйомок сиквела Вільньов оголосив про плани зняти третій фільм за мотивами другої книги Герберта. На початку квітня Legendary підтвердив, що фільм знаходиться в розробці.

Під час нещодавнього інтерв’ю New York Times Вільньова запитали про розробку “Дюни 3“. Співавтор сценарію та режисер із захопленням розповів про хід триквела, підтвердивши, що перебуває в процесі написання сценарію та розповідаючи про те, хто буде в центрі уваги в його історії. Про те, чим поділився Вільньов, читайте нижче:

“Гнів, який відчуває героїня Зендаї в кінці другої частини, просто величезний. Я не хочу розкривати, що я збираюся робити з третім фільмом. Я точно знаю, що робити. Я пишу її прямо зараз. Але там багато вогневої потужності, і я дуже задоволений цим рішенням.”

«Дюна 3» має одну серйозну проблему, яку потрібно вирішити

Вільньов неодноразово підтверджував, що «Месія Дюни» стане основою для третього фільму франшизи. Але його останні коментарі про важливість ролі Чані Зендаї у сиквелі вказують на найбільшу перешкоду, з якою стикається режисер під час адаптації книги. Дія роману 1969 року розгортається через 12 років після подій його попередника. Коли воїн Фремена стає наложницею Пола Атрейдеса після того, як він одружився з принцесою Ірулан, щоб захопити владу у імператора Шаддама IV і звільнити Арракіс.

«Дюна: Частина друга», по суті, починається відразу після закінчення першого фільму. І наступному фільму доведеться вирішити, чи використовувати стрибок у часі, щоб залишитися вірним історії Месії, чи внести зміни у вихідний матеріал. Кінцівка другої частини, зокрема, віщувала відхилення від сюжету. Коли Чані вирушила у пустелю на піщаному хробаку з почуттям зради через рішення Пола одружитися з Іруланом. В оригінальному романі Герберта Пол і леді Джессіка змогли переконати її погодитися на політичний крок, оскільки він пообіцяв залишитися повністю вірним їй.

Навіть якщо Вільньов внесе деякі зміни у вихідний матеріал для триквела, навіть найвідданіші шанувальники творчості Герберта напевно будуть готові побачити, як це робить режисер. На відміну від суперечливої екранізації Девіда Лінча 1984 року, Вільньов довів свою здатність залишатися вірним книгам. Він осмислено використав свою двочастинну адаптацію оригінальної книги, щоб представити теми, персонажів і світи, що охоплюють галактики. Враховуючи, що Вільньов явно навчився з оглядів «Дюни», щоб створити більш захоплююче продовження, можна з упевненістю припустити, що будь-які зміни, які він внесе в «Месію», не будуть шкідливими.

Прокрутити вгору