Головна » Травнева презентація PlayStation – у Sony натякнули на івент

Травнева презентація PlayStation – у Sony натякнули на івент

Травнева презентація PlayStation - у Sony натякнули на івент
Готується травнева презентація PlayStation

Sony натякнула, що в якийсь момент цього місяця відбудеться нова подія PlayStation. Швидше за все, анонс відбудеться найближчим часом.

В останні місяці ходили чутки, що PlayStation готує нову трансляцію Showcase або State of Play у травні. Однак, коли місяць залишився позаду, деякі геймери почали вірити, що плани змінилися. На щастя, самі Sony опублікували нову заяву, яка підтверджує чутки.

У повідомленні нинішнього генерального директора PlayStation Хірокі Тотокі (який замінив Джима Райана в квітні) йдеться, що в травні компанія зробить нові оголошення, які нададуть гравцям більше інформації про «довгострокове бачення» PlayStation.

Тотокі не сказав прямо, що анонси відбудуться в рамках State of Play або PlayStation Showcase, але сенс очевидний: така подія має бути не за горами. Тому дату і час цього ефіру ми повинні дізнатися відносно скоро, якщо він дійсно відбудеться в травні.

Коли справа доходить до того, що можна продемонструвати, це питання, яке все ще хвилює геймерів найбільше. Загалом лінійка PlayStation до кінця 2024 року виглядає досить скромною, з ConcordFairgames та рімейком Until Dawn. Можливо, варто очікувати нових проектів.

Такі студії, як Sucker Punch Productions, Naughty Dog, Housemarque та інші, мовчали кілька років. В результаті не виключено, що будь-яка з цих компаній зможе представити нову гру.

Продажі Helldivers 2 виявилися рекордними для Sony

Прокрутити вгору