Головна » Продажі Helldivers 2 виявилися рекордними для Sony

Продажі Helldivers 2 виявилися рекордними для Sony

Продажі Helldivers 2
Продажі Helldivers 2 виявились рекордними

У рамках публікації фінансового звіту за 2024 фінансовий рік Sony Interactive Entertainment вперше прокоментувала продажі кооперативного шутера Helldivers 2.

Станом на 5 травня гра розійшлася тиражем понад 12 мільйонів копій. Цей результат був досягнутий всього за 12 тижнів після релізу, включаючи продажі як на ПК, так і на PlayStation 5.

Генеральний директор Sony Interactive Entertainment Хірокі Тотокі зазначив, що продуктивність Helldivers 2 перевершила рекорд, встановлений іншою популярною грою компанії, God of War Ragnarok, за той же період після релізу. Сиквел God of War, що вийшов на PS4 і PS5, досяг 11 мільйонів копій за 10 тижнів після виходу. Крім того, Helldivers 2 показав найбільший запуск ПК в історії Sony.

Розроблена шведською студією Arrowhead Game Studios, Helldivers 2 отримала широкий відгук як від геймерів, так і від критиків за свою захоплюючу кооперативну механіку та швидкий геймплей. Успіх гри підтверджує стратегію SIE щодо розширення присутності на ринку ПК та мультиплатформенних ігор, що стає важливим напрямком для компанії.

Про гру Helldivers 2

Helldivers 2 вийшла 8 лютого 2024 року. З тих пір гра продовжує набирати популярність, залучаючи все більше гравців по всьому світу, незважаючи на недавнє спірне рішення, яке вже було скасовано.

У світлі цих досягнень Sony Interactive Entertainment планує продовжувати інвестувати в розробку високоякісних ігор і розширювати лінійку мультиплатформенних релізів.

Також стало відомо, що поставки PS5 перевищили 59,3 млн одиниць. Виручка зросла на 19%, хоча прибуток знизився на 3% за минулий фінансовий рік. Що ще стало відомо:

  • Ігровий підрозділ Sony отримав 27,3 мільярда доларів доходу, що на 4 мільярди доларів більше, ніж роком раніше;
  • Операційний прибуток досяг $1,86 млрд;
  • Протягом року компанія продала 20,8 мільйона консолей PS5;
  • Щомісячна кількість користувачів PlayStation Network досягла 118 мільйонів. Це на 10 мільйонів більше, ніж роком раніше;
  • Протягом фінансового року було продано 286,4 мільйона ігор для PS5 і PS4. З них 39,7 млн – проєкти PlayStation Studios. Приблизно 77% покупок здійснюються в цифровому форматі.
Прокрутити вгору