Головна » Фільм «Трансформери: Початок» покажуть історію Оптимуса Прайма та Мегатрона, яку фільми проігнорували

Фільм «Трансформери: Початок» покажуть історію Оптимуса Прайма та Мегатрона, яку фільми проігнорували

Фільм «Трансформери: Початок» (Фото: google)
Фільм «Трансформери: Початок» (Фото: google)

Фільм «Трансформери: Початок» (Transformers One) вже на підході, і в ньому нарешті з’явиться історія Оптимуса Прайма та Мегатрона, яку проігнорували ігрові проекти.

Читайте також: Вийшов перший трейлер фільму “Трансформери: Один”

Ігровим фільмам вдалося дослідити багато аспектів улюбленої франшизи, причому кожен реліз був досить насиченим. Однак занадто довго фільми про Трансформерів ігнорували одну з найважливіших історій саги. І «Трансформери: Початок» повинні це виправити.

Зараз у роботі анімаційний фільм про трансформерів під назвою «Трансформери: Початок», а реліз запланований на кінець 2024 року. Це буде абсолютно новий підхід до франшизи, де багато культових персонажів будуть озвучені іншими акторами, а сам реліз стане приквелом до основної лінії історії «Трансформерів». Мультфільм має великий потенціал, враховуючи, що приквел дозволяє нарешті дослідити цю ключову сюжетну лінію Трансформерів.

Дружнє минуле Оптимуса Прайма і Мегатрона знаходиться в центрі уваги Transformers: Origins


Оптимус Прайм у фільмі «Трансформери: Витоки»

«Трансформери: Початок» бере на себе частину саги, якої не було в ігрових фільмах: приквел зосереджується на минулому Оптимуса Прайма та Мегатрона як друзів. Оптимус Прайм і Мегатрон є головними протагоністами і антагоністами франшизи «Трансформери» відповідно і двома найбільш знаковими персонажами серіалу. Однак, як не дивно, їх минуле у фільмах було опрацьовано дуже слабо, тому майбутній мультфільм такий цікавий.

Transformers: Origins стане історією походження, дія якої відбувається на планеті Кібертрон. Мультфільм буде присвячений перетворенню Оріона Пакса і D-16 в Оптимуса Прайма і Мегатрона, а також їх переходу від дружби до ворожнечі. Анімаційна адаптація є першим проектом за останній час, який намагається висвітлити цю історію, тому вона хвилює багатьох давніх шанувальників «Трансформерів».

У художніх фільмах «Трансформери» історія Оптимуса і Мегатрона ніколи не досліджувалася


Мегатрон у фільмі «Трансформери: Витоки»

Незважаючи на важливість Оптимуса Прайма і Мегатрона у фільмах про Трансформерів, вони ніколи не дивилися на свою спільну історію. Ігрові фільми починалися з більшої уваги до людей: автоботи прибувають на Землю в їх нинішніх формах, і Оптимус Прайм не обов’язково повинен бути Оріоном Паксом.

Різні антагоністичні ролі Мегатрона у фільмах «Трансформери» означали, що в них не було місця для дослідження цієї історії походження, тому, на жаль, вона була проігнорована. У той час як «Трансформери на Землі» привернули більше уваги в ігрових фільмах, «Трансформери: Початок» нарешті зосередяться на своєму походженні на Кібертроні, а це означає, що відносини між Оптимусом Праймом і Мегатроном нарешті будуть досліджені.

Світова прем’єра мультфільму “Трансформери: Початок” запланована на 12 вересня 2024 року.

Прокрутити вгору