Головна » Названо наступний серіал DC, який зніматимуть

Названо наступний серіал DC, який зніматимуть

Названо наступний серіал DC (Фото: google)
Названо наступний серіал DC (Фото: google)

Світ супергероїв скоро поповниться новим захоплюючим проектом – серією Booster Gold. Джеймс Ганн і Пітер Сафран оголосили проект одним з перших в рамках перезапуску кінематографічного всесвіту DC, але багато фанатів очікували, що він вийде не скоро.

Читайте також: Перезапуск DC Universe Джеймса Ганна: перші подробиці

Згідно з інформацією, опублікованою на сайті Production List, зйомки шоу розпочнуться 8 липня 2024 року. Це означає, що знімальний процес почнеться після завершення виробництва другого сезону серіалу “Миротворець”. До того часу вони також закінчать зйомки фільму “Супермен” від Ганна.

Проєкт про Booster Gold обіцяє стати яскравим та захоплюючим доповненням до всесвіту DC, а реліз, судячи з усього, відбудеться на початку 2026 року. Схоже, у Уоллера з Віолою Девіс були проблеми, оскільки раніше цей серіал планували знімати найближчим часом.

Хто такий Booster Gold?

Названо наступний серіал DC (Фото: google)

Бустер Голд, справжнє ім’я якого Майкл Джон Картер, є одним із найунікальніших персонажів у всесвіті DC. Як супергерой з майбутнього, він використовує технології та знання майбутніх подій, щоб стати героєм у наш час. Незважаючи на те, що його початкові мотиви були досить меркантильними, з часом Booster Gold перетворився на справжнього захисника правди та справедливості.

Хто зіграє головного героя?

На даний момент немає офіційної інформації про те, хто зіграє роль Booster Gold. Однак Глен Пауелл (“Топ Ган: Меверік“, “Будь-хто, крім тебе“) раніше висловлював інтерес до ролі цього персонажа. Фанати висунули на цей образ Кріса Пратта, з яким Ганн працював над трилогією “Вартові Галактики”.

Прокрутити вгору