Головна » Вихід фільму «Фантастична четвірка» знову перенесуть? Нові подробиці та дата прем’єри

Вихід фільму «Фантастична четвірка» знову перенесуть? Нові подробиці та дата прем’єри

Вихід фільму «Фантастична четвірка» (Фото: google)
Вихід фільму «Фантастична четвірка» (Фото: google)

На тлі всіх фільмів і шоу Disney+, дія яких відбувається в рамках кінематографічного всесвіту Marvel, «Фантастична четвірка» особливо очікувана.

Проект нарешті познайомить з франшизою першу сім’ю Marvel. Після багатьох років розробки та незліченних чуток про кастинг фільм має з’явитися в кінотеатрах 25 липня 2025 року. Але новий репортаж The Hollywood Reporter про майбутній фільм “Мандалорець і Грогу, в якому також фігурує Педро Паскаль, який грає Ріда Річардса в майбутній “Фантастичній четвірці“, може внести зміни в календар релізів.

Згідно з повідомленням, зйомки “четвірки” мають розпочатися наприкінці липня 2024 року. Тобто майже рівно за рік до виходу фільму. У зв’язку з цим виникає питання: чи буде картина слідувати сьогоднішньому тренду, а дата виходу перенесеться на більш пізній термін?

По-перше, незважаючи на те, що «Фантастична четвірка» розробляється вже кілька років, а костюми для її центральних персонажів, здається, вже розроблені, буде досить складно вмістити виробництво, постпродакшн, маркетингову кампанію та випуск фільму в один календарний рік. Для порівняння, проект “Громовержці“, який Marvel Studios випустить у 2025 році, схоже, вийде через 16 місяців, від початку зйомок у лютому 2024 року до релізу в травні 2025 року. Але в цьому фільмі з’являться персонажі без кричущих надздібностей, які вимагають масштабних візуальних ефектів, чого не скажеш про Фантастичну четвірку.

У календарі релізів «Фантастична четвірка» стоїть поруч із майбутнім фільмом Джеймса Ганна за коміксами про Супермена. Нагадаємо, що прем’єра “Супермена” запланована на два тижні раніше, 11 липня 2025 року. Близькість релізів обох фільмів вже викликала масу розмов в Мережі, як з боку фанатів, які раді, що в цьому ж місяці вийдуть такі гучні проекти, так і з боку фанатів, які вже порівнюють один з іншим. Затримка «Фантастичної четвірки» може дати перевагу в прокаті, не розділяючи глядачів з таким серйозним конкурентом.

Нова потенційна дата виходу фільму “Фантастична четвірка

Якщо фільм буде відкладено, він, швидше за все, займе дату виходу 7 листопада 2025 року, що наразі стоїть за перезапуском Marvel’s Blade. Генеральний директор Disney Боб Айгер згадав під час нещодавньої конференції, що Marvel Studios планує скоротити темпи виробництва до двох-трьох фільмів на рік. І перенесення «Фантастичної четвірки» на кінець 2025 року або потенційне перенесення «Блейда» на 2026 рік, безумовно, може допомогти в цьому. У результаті, сподіваюся, ми отримаємо відповідь на це запитання, коли наблизимося до дати виходу «Фантастичної четвірки» в липні 2024 року.

Прокрутити вгору