Головна » Фільм «Мандалорець і Ґроґу»: Деталі про майбутній фільм всесвіту «Зоряні війни»

Фільм «Мандалорець і Ґроґу»: Деталі про майбутній фільм всесвіту «Зоряні війни»

Фільм «Мандалорець і Ґроґу»: Деталі про майбутній фільм всесвіту «Зоряні війни» (Фото: google)
Фільм «Мандалорець і Ґроґу»: Деталі про майбутній фільм всесвіту «Зоряні війни» (Фото: google)

Новий науково-фантастичний фільм “Мандалорець і Ґроґу” обіцяє стати яскравою подією кінематографічного світу у 2026 році. Це продовження успішного серіалу “Мандалорець”, що вперше засвітився на екрани у 2019 році. Згідно з інформацією на сайті IMDb, фільм розповість про нові захоплюючі пригоди Діна Джаріна, колишнього самотнього мисливця за головами, та його неабиякого супутника Ґроґу в універсумі “Зоряних воєн”.

Читайте також: Найкращі фільми за версією IMDb

На керівництво цією кінопродукцією взявся відомий режисер Джон Фавро. Він став відомим завдяки створенню серіалу “Мандалорець”. Раніше він успішно режисував блокбастери для Marvel, такі як “Залізна людина” і “Залізна людина 2”, а також відомі сімейні фільми “Книга джунглів” і “Король Лев” для Disney.

Наразі єдиним офіційно підтвердженим учасником акторського складу є Педро Паскаль, який повертається у роль Діна Джаріна, відомого також як Мандалорець.

Очікується, що світова прем’єра “Мандалорця і Ґроґу” відбудеться 22 травня 2026 року, і шанувальники цього космічного епосу вже зараз чекають на цей захоплюючий фільм з нетерпінням.

Прокрутити вгору