Головна » Росомаха проти Халка в Дедпулі 3: подробиці витоків Marvel

Росомаха проти Халка в Дедпулі 3: подробиці витоків Marvel

Росомаха проти Халка
Росомаха проти Халка

Навколо кінематографічного всесвіту Marvel завжди було багато чуток і домислів, особливо коли мова йде про майбутні проекти.

Останнім часом з’явилася ціла низка заяв з різних джерел, які явно привернули увагу фанатів і викликали жвавий інтерес до того, що може статися в нових фільмах. Давайте розглянемо деякі з найцікавіших чуток, які останнім часом почали обговорювати в соціальних мережах.

Одна з найбільших чуток стосується можливої битви між Логаном, відомим як Росомаха, і Халком у майбутньому фільмі «Дедпул і Росомаха». Інсайдер на ім’я CanWeGetSomeToast стверджує, що така битва буде згадана у фільмі. Логан і Халк — два наймогутніші персонажі Marvel, тому вони раніше стикалися в коміксах. Але не в кіно.

Ще одна цікава тема пов’язана з Росомахою. За версією TheGeeky Cast, Росомаха є «якорем» всесвіту Marvel від Fox. Термін «Якір» відноситься до нової концепції мультивсесвіту, яка, як стверджується, буде пояснена більш детально в третьому фільмі про Дедпула.

Крім того, йдеться про те, що події третього фільму про Доктора Стренджа відбуватимуться в іншому всесвіті. Як повідомляє Comicodigy, майбутній проект перенесе нас у світ, який відрізняється від того, в якому ми бачили Доктора Стренджа раніше. Це може суттєво освіжити кінематографічний всесвіт Marvel, але конкретних подробиць поки що немає – тим більше, що триквел поки що офіційно не анонсований.

Важливо пам’ятати, що всі ці заяви поки що є лише чутками і офіційно не підтверджені. Однак вони вказують на те, що може статися у світі кінематографічного всесвіту Marvel.

Прокрутити вгору