Головна » Анонсовано 5 сезон серіалу “Герої”: Деталі

Анонсовано 5 сезон серіалу “Герої”: Деталі

Анонсовано 5 сезон серіалу "Герої" (Фото: google)
Анонсовано 5 сезон серіалу “Герої” (Фото: google)

Чи пам’ятаєте ви серіал “Герої”? Популярний науково-фантастичний серіал, який виходив у проміжку з 2006 по 2010 рік, може повернутися на екрани. Це буде друге повернення у вигляді перезапуску/сиквела дев’ятирічної давнини під назвою «Герої: Відродження» (2015).

Читайте також: Продовження серіалу “Гра престолів” скасовано

В свій час достатньо популярний науково-фантастичний серіал може чекати на чергове повернення. Творець оригіналу Тім Крінг відповідає за нову версію забутої класики. Проєкт називатиметься Герої: Затемнення. Що ми знаємо про нього?

Як повідомляє Deadlineподії Герої: Затемнення відбуватимуться через багато років після подій оригінального шоу, оскільки нові герої прокидаються та відкривають для себе сили, які змінять їхні життя. Також з’являться знайомі лиходії та нові вороги, які вкотре спробують зупинити черговий крок еволюції людини. Завданням нової групи героїв, звичайно ж, буде порятунок світу.

Той факт, що це буде історія про нових героїв, може засмутити деяких шанувальників оригіналу, але участь Кінга вказує на продовження сиквела.

Проєкт поки що не купила жодна з відомих нам платформ. І оригінал, і перший перезапуск вийшли в ефір на NBC. Події серіала “Герої: Відродження” також відбувалися в майбутньому, і її опис був ідентичний пропонованій зараз серіалу “Герої: Затемнення”. Проект, який вийшов у 2015 році, закінчився лише першим сезоном.

Прокрутити вгору